# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єщенко Олена Олександрівна Народицький р-н с.Базар Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ"
2 Білобровець Світлана Олександрівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
3 Вержанський Михайло Володимирович Лугинський Повчанська ЗОШ І-ІІ ступенів
4 Гаврилюк Світлана Сергіївна ОлевськаОТГ Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Гарбузюк Василь Миколайович Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ
6 Голянівський Юрій Олександрович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст.
7 Здан Наталія Володимира Андрушівка Гімназія
8 Ковальчук Олег Володимирович Новоград-Волинський р-н Городницьке ОТГ Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ст.
9 Ковбасюк Леся Миколаївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ І-ІІІ
10 Коврига Галина Василівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
11 Костриця Христина Сергіївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
12 Кот Олег Олександрович Ємільчинська ОТГ Степанівський ЗЗСО
13 Лачко Юрій Михайлович Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
14 Мироненко Олена Петрівна Коростишівський Старосілецька ОТГ Городський НВК
15 Мойсюк Наталія Вікторівна Новоград-Волинський р-н смт.Городниця Городницька ОТГ Кленівська філія ОНЗ "Городницька ЗОШ І-ІІІ ст."
16 Нишпал Тетяна Леонідівна Андрушівський район Старокотельнянська гімназія
17 Павликівський Вадим Леонідович Житомирський район Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Поліщук Микола Миколайович Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
19 Рижук Володимир Аркадійович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
20 Романчук Юрій Андрійович Олевська ОТГ Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
21 Сіліна Лариса Володимирівна М. Житомир ЗОШ 15
22 Савко Оксана Володимирівна Малин Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6
23 Саленко Віктор Миколайович Олевський/с.Замисловичі/Олевська територіальна громада Замисловицька ЗОШ
24 Стельмах Галина Миколаївна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
25 Степурко Володимир Вікторович Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
26 Столовнік Ірина Миколаївна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
27 Фещук Наталія Юхимівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
28 Шапран Лілія Олександрівна Бердичівський Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
29 Ястремський Микола Володимирович Олевський район Майдан-Копищенська ЗОШ І-ІІ ступенів
30 Ящук Сергій Дмитрович Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів