# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єфименко Олександра Сергіївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
2 Бойко Ірина Леонідівна Житомир Житомирський дошкільний нвчальний заклад №6
3 Воїнова Марина Леонідівна Житомир Житомирський центр розвитку дитини №53 "АБВГДЕЙКА"
4 Глагоцька Антоніна Феліксовна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
5 Голяченко Галина Миколаївна Житомирський Озерненський ЦРД "Сонячний теремок"
6 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
7 Коваленко Євгенія Олегівна Бердичів ЗОШ 7 м. Бердичева
8 Кондратюк Тетяна Василівна Народицький, Народичі,Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Конодюк Любов Валеріївна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ст.
10 Костишина Світлана Павлівна Житомирський Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Лук'янчук Світлана Леонідівна Чуднівська ОТГ Тютюнниківська загальноосвітня школа I-III ступенів
12 Максименко Світлана Василівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
13 Матюшенко Олена Василівна Житомир Загальноосвітня школи І-ІІІ ст.№21 м.Житомира
14 Мельник Аліна Володимирівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.Ольги Сябрук
15 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
16 Мовчан Діана Михайлівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
17 Нагорна Наталія Сергіївна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
18 Неділько Людмила Борисівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
19 Паливода Юлія Григорівна м. Житомир КНЗ " Житомирська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат № 1"
20 Пилипчук Ірина Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
21 Пустовойтова Інна Іванівна м. Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №71
22 Редчиць Ірина Юріївна Народицький, Народичі,Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
23 Ринчковська Тетяна Валентинівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №33
24 Сімайкіна Тетяна Юріївна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №57
25 Федорчук Наталія Павлівна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів #1"
26 Чубенко Ірина Юріївна Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
27 Шаравська Оксана Василівна Житомир ЖЦРД №53
28 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
29 Якубук Людмила Вікторівна м. Житомир Житомирський екологічний ліцей №24
30 Яценко Діна Петрівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.О.Сябрук
Повернутись до списку семінарів