# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іваненко Марина Сергіївна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
2 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
3 Бабич Тетяна Миколаївна Коростишіська ОТГ Коростишіська гуманітарна гімназія #5 ім Т.Г. Шевченка
4 Башинська Світлана Петрівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І—ІІІ ступенів
5 Богайчук Тетяна Василівна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІст
6 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
7 Гуменюк Уляна Миколаївна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
8 Даниленко Дарина Сергіївна Коростень ЗОШ №5
9 Дяченко Валентина Іванівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
10 Зелінська Олена Петрівна Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
11 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Комарова Ірина Василівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
13 Лісовська Ірина Вікторівна Малинський район районний методичний кабінет
14 Лапчик Олексій Вілійович Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №20
15 Мальцева Наталія Володимирівна місто Малин ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
16 Марчук Лариса Олександрівна Zhytomyr Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені В.М.Кавуна
17 Мельник Валентина Іванівна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
18 Парфенюк Валентина Едуардівна Андрушівський район Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
19 Повійчук Оксана Анатоліївна місто Бердичів ІМЦ управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради
20 Подвисоцька Тетяна Вікторівна місто Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
21 Пригарчук Руслана Адамівна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
22 Рафальська Катерина Миколаївна Коростишівський/Коростишів/Коростишівська Коростишівська гуманітарна гімназія 5 імені Т.Г.Шевченка
23 Софійчук Наталія Дмитрівна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ І-ІІІ ст
24 Стельмах Оксана Анатоліївна Коростишівська ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
25 Трифонова Тетяна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
26 Фурман Вадим Вячеславович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
27 Хоменко Юлія Миколаївна Овруцький Красилівська філія
28 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
29 Черниш Оксана Сергіївна Брониківська ОТГ Новороманівіська ЗОШ І - ІІІ ступенів
30 Щербина Ірина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
Повернутись до списку семінарів