# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Барицька Ірина Василівна Черняхів Черняхівська гімназія
2 Вільчинська Алла Вікторівна Бердичівський/Гришковецька ОТГ Скаківський ЗЗСО І - ІІ ст.
3 Войтенко Леся Петрівна Коростенський район Ушомирське ОТГ Поліська СЗШ І-ІІІ ст.
4 Войціцька Людмила Генріхівна Коростишiвська ОТГ Щигліівська ЗОШ І-ІІІст
5 Гурчин Ольга Дмитрівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
6 Дорошенко Інна Анатоліївна Олевська ОТГ Зольнянська ЗОШ І-ІІ ступенів
7 Каленська Валентина Олегівна Коростенський район Ушомирське ОТГ Поліська СЗШ І-ІІІ ст.
8 Кириченко Світлана Іванівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
9 Ковальчук Руслана Миколаївна Любарська ОТГ Юрівський НВК
10 Корець Світлана Володимирівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
11 Корзун Леонід Васильович Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Кравчук Ольга Іванівна Ружинський район Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Крамарчук Ігор Ярославович Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
14 Кучер Тамара Михайлівна Народицька ОТГ Народицька гімназія Житомирської області
15 Лозько Лілія Геннадіївна Олевська ОТГ Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Макарчук Людмила Володимирівна Новоград-Волинська міська ОТГ Ліцей №4 міста Новограда-Волинського Житомирської області
17 Миколайчук Лариса Петрівна Ружин Ружинська гімназія
18 Нацевич Євгенія Петрівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
19 Овсійчук Олена Анатоліївна Житомир ЗОШ №19
20 Поліщук Віта Василівна Мартинівська ОТГ, Пулинського р-н , Житомирської обл. Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів
21 Пташник Валентина Володимирівна Андрушівський район Андрушівська гімназія
22 Розгон Катерина Василівна Андрушівський район Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
23 Рябченюк Ірина Миколаївна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст
24 Сатир Надія Іванівна Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
25 Сергеєнкова Катерина Василівна Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
26 Солоненко Ольга Леонідівна м. Житомир ЖСШ І-ІІІ ст. N20
27 Тюрина Людмила Вікторівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
28 Чепель Олена Миколаївна Пулинська ОТГ ОЗЗСО Пулинська ЗОШ I-III ст.
29 Черкас Наталія Анатоліївна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
30 Шафран Наталя Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
Повернутись до списку семінарів