# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Вознюк Василь Васильович Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 Гарбузюк Василь Миколайович Любар Опорна липненська зош
3 Глагоцька Наталія Володимирівна Коростишівська ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
4 Гринчук Марина Ігорівна Житомир ЗОШ №21
5 Грищук Петро Євгенович Любарська ОТГ Комунальний заклад Любарський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
6 Гуринчук Наталія Степанівна Житомирський/Дениші/Тетерівська ОТГ Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука
7 Данюк Інна Миколаївна Місто Малин ЗОШ І-ІІІ ст.№2
8 Касянчук Юлія Юріївна Попільнянська ОТГ Ходорківський ліцей
9 Койда Марія Дмитрівна Житомир ЗОШ №27
10 Куніцька Наталія Борисівна Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
11 Максимчук Василь Григорович Коростенський район,с Грозине Грозинська гімназія
12 Мастерков Валерій Олександрович Житомир Будівельний коледж ЖНАЕУ
13 Нікончук Світлана Леонідівна Романівський район селище Миропіль Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-III ступенів
14 Нагорна Наталія Сергіївна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
15 Онищук Леся Григорівна Черняхівський район Черняхівська гімназія
16 Погорелова Леся Василівна Житомирський ОНЗ " Левківська ЗОШ І-ІІІ ст."
17 Райс Сергій Юрійович Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
18 Савіцька Наталія Володимирівна Пулинський район, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І - ІІІ ст.
19 Собко Людмила Василівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
20 Софійчук Ірина Сергіївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ
21 Хабчик Марина Анатоліївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
22 Хлань Аліна Миколаївна Станишівська ОТГ Луківська загальноосвітня школа
23 Царюк Крістіна Сергіївна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
24 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 Чередніченко Лідія Володимирівна м. Житомир ЗОШ 28
26 Чудовська Ольга Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
27 Шитова Світлана Олексіївна Бердичів Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4 Житомирської області
28 Шпірук Віктор Йосипович Бердичів Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4 Житомирської області
29 Щерба Лариса Іванівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
30 Щербина Ірина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
Повернутись до списку семінарів