# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Башинська Світлана Петрівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І—ІІІ ступенів
2 Болотна Алла Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
3 Бондарчук Людмила Андріївна м. Малин Малинська ЗОШ І - ІІІ ст. №4
4 Ведмеденко Борис Михайлович м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
5 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6 Горчакова Антоніна Миколаївна м. Бердичів СЗОШ 1
7 Дейнека Наталія Дмитрівна ДубрівськаОТГ Дубрівська ЗОШ l-lllст
8 Деркс Тетяна Василівна Любарська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
9 Зарудіна Оксана Євгенівна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
10 Захарчук Олена Юріївна Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
11 Койда Марія Дмитрівна Житомир ЗОШ №27
12 Колодницька Марія Михайлівна Житомирський/ с. Висока Піч Високопічська ЗОШ І-ІІІ ст. #2
13 Колодницький Віталій Петрович Житомир ЗОШ # 27
14 Колтуновська Аліна Євгеніївна Любарський район, Любарський ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
15 Корнійчук Олена ВАСИЛІВНА БЕРДИЧІВ Бистрицька школа І -ІІІ ст
16 Лесик Оксана Михайлівна Любарський район, Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
17 Мельничук Ірина Анатоліївна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
18 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
19 Неділько Ніна Андріївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
20 Онищук Леся Григорівна Черняхівський район Черняхівська гімназія
21 Пінчук Оксана Анатоліївна м. Малин Малинська ЗОШ І- ІІІ ст. №6
22 Пантус Віра Василівна Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира
23 Руденко Галина Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
24 Сатир Надія Іванівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
25 Сачковська Ірина Вікторівна смт Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст
26 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
27 Столярчук Тетяна Петрівна Черняхівський / Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Сущенко Наталія Володимирівна м. Малин Малинська ЗОШ І - ІІІ ст. №4
29 Яремчук Людмила Іванівна м. Житомир загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21
30 Яткевич Галина Василівна Любарська ОТГ Великоволицька ЗОШ І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
Повернутись до списку семінарів