# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іващенко Ніна Іванівна Бердичівський район Гришковецька ОТГ Дмитрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
2 Асмолова Ольга Сергіївна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
3 Ботвинко Людмила Вікторівна Народицьке ОТГ Народицька гімназія
4 Григоришина Олена Станіславівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
5 Дідківська Галина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
6 Дідух Катерина Анатоліївна Народицька ОТГ Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 Давиденко Лілія Миколаївна Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
8 Демянюк Тетяна Володимирівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
9 Довгалюк Ігор Володимирович Гришковецька селищна рада Рейський ЗЗСО
10 Дорошенко Інна Анатоліївна Олевська ОТГ Зольнянська ЗОШ І-ІІ ступенів
11 Дубіна Олександра Станіславівна Коростишівський район Торчинський НВК І - ІІ ступенів
12 Жили Тетяна Анатоліївна М. Житомир ЗОШ 28
13 Колесник Олена Миколаївна Городницька ОТГ Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів
14 Кочин Ольга Петрівна Ємільчинський район, Ємільчинська ОТГ Мокляківська філія Комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
15 Курильчук Тетяна Микоаївна Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
16 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
18 Матюшенко Олена Василівна Житомир Загальноосвітня школи І-ІІІ ст.№21 м.Житомира
19 Мацейчук Наталія Миколаївна Черняхівський Жадьківський колегіум
20 Пацало Володимир Григорович Бердичівський/Гришковецька ОТГ Скаківський ЗЗСО І-ІІ ступенів
21 Печерська Ірина Сергіївна Андрушівський район, м. Андрушівка Андрушівська гімназія
22 Ромашко Наталія Олександрівна Бердичівський район, Семенівська ОТГ Терехівська ЗОШ І - ІІ ст.
23 Сафанюк Оксана Степанівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
24 Сергійко Наталія Василівна Народицький район смт. Народичі отг Народицька гімназія Житомирської області
25 Соловська Світлана Олегівна Романівський ОНЗ "Романівська гімназія"
26 Степанчук Людмила Анатоліївна Бердичівський, Гришковецька ОТГ Старосолотвинський ЗЗСО
27 федорчук олена василівна Малин малинський навчально-виховний компплекс "Школа-ліцей №1 ім.Ніни Сосніної" 1-111 ступенів
28 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
29 Чередніченко Лідія Володимирівна М. Житомир ЗОШ 28
30 Черниш Юрій Володимирович Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Повернутись до списку семінарів