# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біла Євгенія Андріївна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст
2 Білокриницька Олена Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
3 Балацюк Алла Михайлівна Попільнянська ОТГ Миролюбівська філія І-ІІ ст.
4 Войтюк Оксана Петрівна Любарська ОТГ Меленецька філія опорної Липненської ЗОШ 1-3 ст.
5 Головнюк Роман Васильович Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
6 Демиденко Олена Іванівна Черняхівський район село Жадьки Жадьківськиий колегіум
7 Демчук Світлана Василівна Ружинський Мовчанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 жулай валерій іванович Бердичівський район.Гришковецька ОТГ Дмитрівська ззсо
9 Зарицький Віталій Олегович Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
10 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Койда Марія Дмитрівна Житомир ЗОШ №27
12 Колеснік Олена Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
13 Корнійчук Леся Володимирівна місто Житомир ЗОШ № 27
14 Корсун Лариса Миколаївна Овруцький район Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів " ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів "
15 Лукянчук Марія Яківна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
16 Мацкевич Світлана Миколаївна м. Житомир Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5
17 Мелешко Лілія Володимирівна Житомирський район КЗ "Березівський навчально-реабілітаційний центр" Житомирської обласної ради
18 Олійник Галина Михайлівна Ружинський Мовчанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
19 Пасічник Валентина Дмитрівна Любарський ОТГ Юрівський НВК
20 Пащук Тетяна Миколаївна Народицька ОТГ Народицька гімназія
21 Пузійчук Анастасія Олександрівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Народицького району Житомирської області
22 Савчук Галина Миколаївна Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Сильчук Світлана Григорівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Народицького району Житомирської області
24 Солодчук Руслана Миколаївна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
25 Стадник Лідія Миколаївна смт Ружин Ружинська гімназія
26 Старченко Галина Євгенівна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
27 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
28 Фурман Ірина Григорівна Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІст.
29 Чмут Тетяна Олександрівна КОРОСТИШІВ Коростишівький НВК ім. Олега Ольжича
30 Шашлюк Юлія Миколаївна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
Повернутись до списку семінарів