# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Агафонова Алла Леонідівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
2 Біденко Світлана Володимирівна Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
3 Біленька Олена Миколаївна Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІІ ст.
4 Білоцька Тетяна Станіславівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Воробйова Аліна Володимирівна Романівський ОНЗ "Романівська гімназія"
6 Горпинич Наталя Вікторівна м.Олевськ Олевська ЗОШ №2
7 Грибан Наталія Миколаївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
8 Гуменюк Валентина Вікторівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-IIст.
9 Денисюк Оксана Олександрівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
10 Дубіна Олександра Станіславівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
11 Заводяна Оксана Богданівна Бердичівський район Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО
12 Зайченко Олена Миколаївна Народицький район, смт. Народичі, Народицька ОТГ Народицька гімназія Житомирської області
13 Кліменчук Світлана Віталіївна Малин Загальноосвітня школа № 4 I-III ст.
14 Красноголовець Надія Анатоліївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
15 Крижба Оксана Василівна Бердичівський район Семенівська сільська рада Терехівська ЗОШ І-ІІ ст
16 Лиза Наталія Петрівна Народицьке ОТГ Народицька гімназія
17 Михайленко Валентина Олександрівна Олевська ОТГ Кишинська ЗОШ I-IIIст.
18 Мишлевич Тетяна Олександрівна Народицька ОТГ Народицька гімназія
19 Осаволюк Наталія Леонідівна Бердичівський район Семенівська сільська рада Терехівська ЗОШ І-ІІ ст
20 Пантус Віра Василівна Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира
21 Поліщук Микола Миколайович Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
22 Пузійчук Анастасія Олександрівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Народицького району Житомирської області
23 Сатир Надія Іванівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
24 Сильчук Світлана Григорівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Народицького району Житомирської області
25 Сущенко Наталія Володимирівна м. Малин Малинська ЗОШ І - ІІІ ст. №4
26 Ткачук Ганна Ігорівна Житомир ліцей №2 м. Житомира
27 Ткачук Антоніна Адамівна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Толкач Валентина Володимирівна Народницька ОТГ Народницька гімназія
29 Янчевська Ілона Геннадіївна Бердичів ЗОШ І-Ш ступенів № 12
30 Яцківська Леся Леонідівна Місто Житомир ЗОШ №27
Повернутись до списку семінарів