# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біденко Світлана Володимирівна Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
2 Барановська Олена Петрівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
3 Боцанюк Марія Василівна Любарський опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ст.
4 Булуй Алла Андріївна м. Житомир ЖСШ І-ІІІст. №20
5 Валінкевич Любов Михайлівна Романівський Ясногородська філія КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
6 Голінська Любов Борисівна Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
7 Гонгало Альона Василівна Хорошівський район Червоногранітнянська ЗОШ 1-2 ст.
8 Демиденко Олена Іванівна Черняхівський район село Жадьки Жадьківськиий колегіум
9 Захарчук Олена Юріївна Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
10 Катинська Анастасія Вікторівна Бердичів Здо#28
11 Коваленко Євгенія Олегівна Бердичів Зош 7
12 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
13 Михальчук Алла Борисівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
14 Мовляк Людмила Валентинівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
15 Некуш Людмила Іванівна Малин ЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ст.
16 Пінчук Оксана Анатоліївна м. Малин Малинська ЗОШ І- ІІІ ст. №6
17 Павленко Валентина Петрівна Бердичівський район Озадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Паламарчук Тетяна Степанівна Любарський район, Любарської ОТГ Березівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Любарської ОТГ
19 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район Озадівська ЗОШ l -lll ступенів
20 Свищук Оксана Миколаївна Народицька ОТГ Народицька гімназія
21 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
22 Стельмах Людмила Іванівна Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
23 Столярчук Тетяна Петрівна Черняхівський / Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
24 Терещук Алла Миколаївна Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
25 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
26 Ткачук Ганна Ігорівна Житомир ліцей №2 м. Житомира
27 Трифонова Тетяна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
28 Усова Галина Анатоліївна Новоградський р-н.,с.Барвинівка.,Брониківське ОТГ Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
30 Янко Віра Миколаївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
Повернутись до списку семінарів