# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Білоног Олена Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
2 Башинська Світлана Петрівна Коростишів Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ст.
3 Віскушенко Ірина Василівна Коростишівське ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія №5 ім. Т. Г. Шевченка
4 Гавриловська Альона Сергіївна смт. Народичі Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.
5 Газдюк Ольга Миколаївна Коростишівська ОТГ Вільнянський ліцей Коростишівської міської Ради
6 Гвоздієвська Ольга Петрівна Любарське ОТГ Юрівський НВК
7 Голінська Любов Борисівна Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
8 Горбач Антоніна Федорівна Червоненське ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
9 Гриневич Наталія Станіславівна Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
10 Заруцька Галина Іванівна Новоград-Волинський район Брониківська ОТГ Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів
11 Захарчук Олена Юріївна Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
12 Кліменчук Наталія Володимирівна Романівський КУ OНЗ "Романівська гімназія"
13 Ковальчук Олена Миколаївна Житомир Житомирський навчально-виховний комплекс № 25
14 Козак Наталія Валеріївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
15 Козаченко Світлана Василівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
16 Кузьменко Володимир Анатолійович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
17 Левітська Інна Миколаївна Коростишівський район, м.Коростишів, Коростишівське ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Житомирської області
18 Ляшевська Марина Олексіївна Бердичівський, Гришковецька ОТГ Старосолотвинський ЗЗСО
19 Міненко Галина Миколаївна Коростишів Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ст.
20 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
21 Миронюк Марія Василівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
22 Олена Вісковатих Василівна житомир ЗОШ І-ІІІ ст№21
23 Скачко Світлана Віталіївна Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія 5
24 Столярчук Тетяна Петрівна Черняхівський / Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 Тимошенко Інна Володимирівна Коростишівський район, м. Коростишів, ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс"Загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей інформаційних технологій"ім. Л.Х.Дарбіняна
26 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
27 Тринус Олеся Анатоліївна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
28 Трифонова Тетяна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
29 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Янко Віра Миколаївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
Повернутись до списку семінарів