# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Агаркова Юлія Сергіївна Житомир ліцей №2 м. Житомира
2 Базилівська Надія Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
3 Гаврилюк Олена Аркадіївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
4 Герасимович Олена Миколаївна Черняхівський район, Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Гетьман Василь Миколайович Андрушівський район Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
6 Давиденко Ольга Василівна Радомишльська ОТГ Великорацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
7 Зіневич Тетяна Василівна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
8 Зарудіна Оксана Євгенівна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
9 Кібенко Тетяна Анатоліївна Коростишівський район Козіївська ЗОШ І - ІІ ступенів
10 Ковалюк Тетяна Іванівна Андрушівкий м.Андрушівка Андрушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
11 Козінська Світлана Миколаївна Житомирський Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
12 Козир Тетяна Володимирівна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
13 Колесник Олена Леонідівна Оліївська ОТГ Некрашівська гімназія
14 Кравчук Наталія Миколаївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
15 Лісовська Ірина Вікторівна Малинський район районний методичний кабінет
16 Лис Антон Олександрович Черняхівський район, Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
17 Мазунова Оксана Володимирівна місто Бердичів Професійно-технічне училище №4
18 Малієнко Олена Миколаївна Радомишльське ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. В. М. Чорновола
19 Мельник Ольга Миколаївна Бердичівський район Озадівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
20 Миколюк Тетяна Василівна Вчорайшенська ОТГ Роставицька ЗОШ І - ІІІ ступенів
21 Осінська Наташа Олександрівна Новоград-Волинський Федорівська ЗОШ І-ІІ ст
22 Понір Альона Максимівна Оліївська ОТГ Оліївська гімназія
23 Рихлюк Ольга Валеріівна Андрушівський р-н Городківська зош
24 Рябокляч Марія Яремівна Житомирський район, м. Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія №23
25 Солопій Руслана Петрівна Андрушівський Антопільська ЗОШ І-ІІ ступенів
26 Тринус Олеся Анатоліївна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
27 Трохимчук Ірина Григорівна Андрушівський район Павелківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
28 Хомич Ірина Михайлівна Нова Борова Новоборівський ліцей
29 Черкес Юлія Федорівна Ємільчинський район Рихальська ЗОШ І-ІІІступенів
30 Шуберт Леся Михайлівна Чуднівський район, Краснопільська ОТГ Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів