# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іващенко Ніна Іванівна Бердичівський район Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗСОО
2 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
3 Богинська Анжела Олександрівна Новоград-Волинський район Брониківська сільська рада Тупалецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
4 Габець Марія Зіновіївна Бердичівський Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
5 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
6 Гольц Алла Микоаївна Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
7 Данильчук Людмила Іванівна Новоград-Волинський район Брониківська ОТГ Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів
8 Дешкова Інна Миколаївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
9 Дорошенко Тетяна Сергіївна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
10 Зінкевич Олена Петрівна Овруцька ОТГ ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4"
11 Козловець Катерина Йосипівна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
12 Кравчук Наталія Миколаївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
13 Красноголовець Надія Анатоліївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
14 Кузьменко Володимир Анатолійович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
15 Левченко Алла Костянтинівна Брониківська сільська рада Федоріська загальноосвітня школа І -ІІ ступенів
16 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Мартинюк Оксана Василівна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
18 Медведєва Марія Василівна Житомир міський ліцей приЖДТу
19 Мельничук Ірина Анатоліївна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
20 Миронова Оксана Дмитрівна м. Житомир Ліцей № 25 м. Житомира
21 Опанащук Ірина Миколаївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
22 Павицький Віталій Володимирович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
23 Поданєва Надія Вікторівна Семенівська ОТГ Бердичівський район Хажинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
24 Пташник Валентина Володимирівна Андрушівський район Андрушівська гімназія
25 Розгон Катерина Василівна Андрушівський район Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
26 Рябенька Тетяна Дмитрівна Попільнянська ОТГ Ходорківський ліцей
27 Самченко Олег Анатолійович місто Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
28 Селюченко Ірина Леонідівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
29 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
30 Яремчук Людмила Іванівна м. Житомир загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21
Повернутись до списку семінарів