# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Євменчук Інна Володимирівна Черняхівський Селянщинський спортивний ліцей
2 Іванюк Михайло Михайлович Чуднівська ОТГ Красносільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
3 Баліцька Алла Володимирівна Романівський КУ Опорний навчальний заклад "Романівська гімназя"
4 Балан Світлана Павлівна Романівський район Романів КУ ОНЗ Романівська гімназія
5 Войналович Світлана Володимирівна місто Житомир Житомирський ліцей при ЖДТУ
6 Войціцька Людмила Генріхівна Коростишiв ОТГ Щигліівська ЗОШ І-ІІІст
7 Гарбар Олег Ігорович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст
8 Гаркавенко Катерина Анатоліївна Попільнянський р-н с. Корнинське Корнинська ОТГ Корнинська філія Корнинського ООЗ
9 Гонгало Ірина Геннадіївна Житомирський район Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2
10 Грищенко Сергій Васильович Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
11 Грищук Петро Євгенович Любарська ОТГ Любарський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
12 Гуринчук Наталія Степанівна Житомирський/Дениші/Тетерівська ОТГ Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука
13 Заєць Віктор Володимирович Житомирський Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
14 Кирилюк Володимир Станіславович Попільнянський район Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського ООЗ
15 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Ковальчук Андрій Олегович Народицька ОТГ Базарський НВК
17 Колесник Олена Леонідівна Оліївська ОТГ Некрашівська гімназія
18 Корзун Леонід Васильович Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
19 Кравчук Алла Дмитрівна Оліївська ОТГ Некрашівська гімназія
20 Михальчук Сергій Миколайович Черняхів Черняхівська гімназія
21 Некрашевич Юлія Іванівна Житомирський/Зарічани/Станишівська ОТГ Зарічанська ЗОШ І-ІІ ступенів
22 Подпокровний Сергій Володимирович Гришковецька селищна рада/Бердичівський район Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради
23 Поліщук Микола Миколайович Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
24 Райс Сергій Юрійович Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
25 Розовенко Тетяна Миколаївна Попільнянський район Андрушківська ОТГ Макарівська філія І-ІІ ст. ОЗО "Андрушківський ліцей імені А.Н. Вітрука"
26 Стрельченко Валерій Максимович м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
27 Тимощук Олександр Леонідович Попільнянська селищна рада Строківський ліцей
28 Шевчук Володимир Петрович Ємільчинська ОТГ Степанівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
29 Щур Василь Михайлович Бердичівський район Скраглівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Янішевський Михайло Миколайович Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
Повернутись до списку семінарів