# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бідюк Анатолій Степанович Олевська ОТГ Варварівська ЗОШ і-ІІІ ступенів
2 Гостяєв Юрій Михайлович Бердичівський район,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
3 Жеребчук Наталія Вікторівна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
4 Журавська Оксана Володимирівна Житомир Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5
5 Зарудіна Оксана Євгенівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
6 Кирисюк Тетяна Вікторівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
7 Кобильник Віта Валеріївна Житомирський Садківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
8 Кобильник Віта Валеріївна Житомирський Садківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
9 Козюн Володимир Іванович Лугинська ОТГ Жеревецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Лугинської селищнорї ради Лугинського району
10 Колеснік Олена Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
11 Коляда Руслана Едмундівна Гришковецька селищна рада Бердичівського району Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району
12 Кравченко Валентина Віталіївна Коростишівський район Городський НВК
13 Кравчук Наталія Миколаївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
14 Красноголовець Надія Анатоліївна Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
15 Мартинюк Оксана Василівна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
16 Марчук Ірина Вікторівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна школа інтернат"
17 Мисько Любов Сергіївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
18 Нацевич Аліна Миколаївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
19 Невмержицький Володимир Ілліч Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
20 Новицька Жанна Іванівна М.Малин Жиьтомирська область КУ Малинський ІРЦ ММР
21 Опанащук Ірина Миколаївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
22 Острянко Тетяна Михайлівна Попільнянський с.Харліївка Андрушківська сільська рада (ОТГ) Харліївська філія І-ІІ ступенів,ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука", Андрушківської сільської ради, Житомирської області
23 Павицький Віталій Володимирович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
24 Пташник Валентина Володимирівна Андрушівський район Андрушівська гімназія
25 Розгон Катерина Василівна Андрушівський район Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
26 Сорочинська Наталія Миколаївна Коростишівський район Камянобрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Коростишівського району
27 Стужук Юлія Іванівна Житомирський Садківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
28 Франчук Наталія Володимирівна м. Новоград-Волинський ЗОШ І-ІІІ ступeнів №5
29 Циганок Галина Василівна Андрушівський Старокотельнянська гімназія
30 Шевченко Наталія Миколаївна Баранівська ОТГ Явненська ЗОШ І-ІІ ст.
Повернутись до списку семінарів