# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біла Євгенія Андріївна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст
2 Бабич Валентина Борисівна Андрушівський р-н, Зарубинці Зарубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
3 Васянович Анатолій Володимирович Народицька ОТГ Латашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Народицький район Житомирська область
4 Вержанський Михайло Володимирович Лугинський Повчанська ЗОШ І-ІІ ступенів
5 Голуб Броніслава Іванівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4
6 Голянівський Олександр Миколайович Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 Даніловський Олександр Степанович Андрушівський р-н м. Андрушівка Житомирської обл. Міньковецька загальноосвітня школа 1-2 ступенів
8 Демчук Володимир Васильович Ружинський Мовчанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Зарудіна Наталія Павлівна Станишівська ОТГ Станишівська сільська рада
10 Здан Наталія Володимира Андрушівка Гімназія
11 Ксензук Олександр Іванович Любарська ОТГ Березівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любарської селищної ради
12 Морозюк Олена Василівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
13 Надтока Ірина Олексіївна місто Житомир гуманітарна гімназія №23
14 Невмержицький Володимир Ілліч Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 Павицький Олександр Віталійович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
16 Павликівський Вадим Леонідович Житомирський район Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ст.
17 Пташник Петро Петрович Андрушівський Гальчинська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Ридванська Ольга Валеріївна Бердичів Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4
19 Сіліна Лариса Володимирівна М. Житомир ЗОШ 15
20 Саган Вадим Васильович Ємільчинський район Яблунівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Ємільчинської районної ради Житомирської області
21 Скумін Михайло Степанович Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
22 Стельмах Галина Миколаївна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
23 Топоренко Інна Вікторівна Коростишів НВК школа-ліцей
24 Тушак Наталія Вікторівна Житомирський район Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Фатич Мирослав Андрійович Андрушівка Зарубинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
26 Фещук Наталія Юхимівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
27 Цильора Анатолій Іванович Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
28 Шостак Ігор Вікторович Новоград-Волинський р.н., с. Броницька Гута, Городницька ОТГ Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
29 ЯКУБЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ ЖИТОМИР ЗОШ№15
30 Ящук Сергій Дмитрович Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів