# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іванюк Валентин Платонович Станишівська ОТГ Ліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 Андрійчук Лілія Василівна Семенівська ОТГ Великонизгірецька ЗОШ, І-ІІІ ступенів
3 Баліцька Алла Володимирівна Романів Романівська гімназія
4 Балан Світлана Павлівна Романівський район Романів КУ ОНЗ Романівська гімназія
5 Безвершук Антоніна Миколаївна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
6 Верещак Людмила Борисівна Бердичів ІРЦ
7 Войціцька Людмила Генріхівна Коростишiвська ОТГ Щигліівська ЗОШ І-ІІІст
8 Волкова Олена Валентинівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
9 Горєлова Олена Миколаївна Коростень Коростенська міська гімназія
10 Зущик Ігор Святославович Чуднівський район/ с. Галіївка/ Вільшанська ОТГ Галіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11 Ковальчук Олена Миколаївна Житомир Житомирський навчально-виховний комплекс № 25
12 Конончук Надія Миколаївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
13 Кравець Світлана Володимирівна Романов Романовская гимназия
14 Кулак-Пилипчук Надія Анатоліївна Романів Романівська гімназія
15 Лилия Чернецкая Павловна Романов Романовская гимназия
16 Луценко Олена Володимирівна Романівський Романівська гімназія
17 Лящук Олена Миколаївна Андрушівський Старокотельнянська гімназія
18 Маскевич Раїса Леонідівна Романів Романовская гимназия
19 Нагорна Наталія Сергіївна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
20 Обозна Олена Віталіївна Попільнянський район Строківський ліцей
21 Панасюк Таміла Вікторівна Семенівська ОТГ Бердичівський район Хажинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
22 Походня Олена Миколаївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
23 Романчук Світлана Михайлівна Романів Червонохатківська філія КУ "ОНЗ "Ромаівська гімназія"
24 Тимончук Антоніна Василівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
25 Трохимець Катерина Володимирівна смт. Романів КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
26 Хлопчишина Ірина Андріївна Романів Романовская гимназия
27 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Цьомик Тетяна Володимирівна Хорошівський район Топорищенський НВК
29 Яремчук Людмила Іванівна м. Житомир загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21
30 Ященко Наталія Володимирівна Радомишль/ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Повернутись до списку семінарів