# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Андрієнко Валентина Дмитрівна м. Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної" І-ІІІ ст
2 Бабич Тетяна Миколвївна Коростишіська ОТГ Коростишіська гуманітарна гімназія #5 ім Т.Г. Шевченка
3 Богайчук Ігор Дмитрович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст.
4 Бордюг Наталія Сергіївна Житомир Комунальний заклад позашкільної освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр" Житомирської обласної ради
5 Возна Анна Вікторівна Житомир Комунальний заклад позашкільної освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр" Житомирської обласної ради
6 Гавриленко Наталія Володимирівна Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинівської сільської ради Пулинського району Житомирської області
7 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 Катинська Анастасія Вікторівна Бердичів Здо#28
9 Кирисюк Тетяна Вікторівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
10 Козловець Володимир Семенович Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
11 Кравченко Інна Василівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
12 Красноголовець Надія Анатоліївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
13 Ліцевич Любов Володимирівна Коростишівська ОТГ Коростишівський НВК"Школа-ліцей"
14 Мельник Людмила Юріївна Попільнянська ОТГ Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради
15 Мельник Наталія Юріївна Чуднівська ОТГ Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ст Чуднівської міської ради
16 Мельниченко Алла Зіновіївна м. Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної" І-ІІІ ст.
17 Микитенко Таїсія Вікторівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Пащук Тетяна Миколаївна Народицька ОТГ Народицька гімназія
19 Проботюк Ольга Домініківна Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 м. Житомира
20 Пудайло Інна Анатоліївна Романівський район селище Миропіль Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-III ступенів
21 Радзивіл Тетяна Вікторівна Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
22 Розмаїта Надія Михайлівна Чуднівський район, с. Волосівка Волосівська ЗОШ І-ІІ ст.
23 Рябенька Тетяна Дмитрівна Попільнянська ОТГ Ходорківський ліцей
24 Сергієнко Оксана Олександрівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
25 Стадник Оксана Олександрівна Житомир Комунальний заклад позашкільної освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр" Житомирської обласної ради
26 Ткачук Тетяна Олексіївна м. Бердичів Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. Житниченка І.В.
27 Фещенко Ганна Василівна Радомишльський Кочерівська ЗОШІ-ІІІ ст.
28 Члек Олена Олександрівна Житомир Комунальний заклад позашкільної освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр" Житомирської обласної ради
29 Яремчук Людмила Іванівна м. Житомир загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21
30 Ярош Наталія Олександрівна Любарський район Старочортормйська ЗОШ І-ІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів