# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Агаркова Юлія Сергіївна Житомир ліцей №2 м. Житомира
2 Ашихіна Марина Анатоліївна місто Житомир Житомирський навчально-виховний комплекс № 34 "Гармонія"
3 Бабич Тетяна Миколаївна Коростишіська ОТГ Коростишіська гуманітарна гімназія #5 ім. Т.Г. Шевченка
4 Базилівська Надія Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
5 Баранівська Віта Валеріївна М. Житомир ЗОШ 19 м. Житомира
6 Богайчук Тетяна Василівна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст.
7 Гілюк Віта Вікторівна Олевський р-н, Олевська ОТГ Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 Габець Марія Зіновіївна Бердичівський Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
9 Глагоцька Наталія Володимирівна Коростишівська ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
10 Грибан Лариса Степанівна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
11 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
12 Гурін Світлана Миколаївна Овруцька ОТГ ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4"
13 Дешкова Інна Миколаївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
14 Куніцька Наталія Борисівна Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
15 Кухарчук Ярослав Олександрович Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
16 Лісовська Ірина Вікторівна Малинський район районний методичний кабінет
17 Мальцева Наталія Володимирівна місто Малин ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
18 Мельник Валентина Іванівна Попільнянський с.Харліївка Андрушківська сільська рада (ОТГ) Харліївська філія І-ІІ ступенів,ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука", Андрушківської сільської ради, Житомирської області
19 Миронова Оксана Дмитрівна м. Житомир Ліцей № 25 м. Житомира
20 Пасічник Валентина Дмитрівна Любарське ОТГ Юрівський НВК
21 Повійчук Оксана Анатоліївна місто Бердичів ІМЦ управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради
22 Погорелова Леся Василівна Житомирський ОНЗ " Левківська ЗОШ І-ІІІ ст."
23 Поліщук Ангеліна Миколаївна Народницька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Склярук Тетяна Борисівна Коростишівська ОТГ НВК ім. Олега Ольжича
25 Стеценко Тетяна Анатоліївна Попільнянський с.Харліївка Андрушківська сільська рада (ОТГ) Харліївська філія І-ІІ ступенів,ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука", Андрушківської сільської ради, Житомирської області
26 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
27 Тополюк Ірина Михайлівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
28 Тринус Олеся Анатоліївна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Ходаківська Світлана Леонідівна Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
30 Щербина Ірина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
Повернутись до списку семінарів