# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бутинець Майя Борисівна Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
2 Виглядовська Галина Михайлівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
3 Войтюк Оксана Петрівна Любарський Меленецька філія опорної Липненської ЗОШ 1-3 ст.
4 Гарбузюк Василь Миколайович Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ |-|||ст.
5 Головнюк Роман Васильович Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
6 Гриневич Наталія Станіславівна Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
7 Давидюк Оксана Юріївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
8 Денисюк Оксана Олександрівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
9 Дич Тетяна Вікторівна Чуднівське ОТГ Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 Зарицький Віталій Олегович Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
11 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Костюк Зоя Володимирівна Новоград-Волинський р-н. Городницьке ОТГ Кленівська філія городницької ЗОШ I-III ст.
13 Костюк Зоя Володимирівна Новоград-Волинський р-н. Городницьке ОТГ Кленівська філія Городницької ЗОШ I-III ст.
14 Манзевита Галина Іванівна Чуднівський район КЗ " Іванопільський ліцей"
15 Мацкевич Світлана Миколаївна м. Житомир ЗОШ №5
16 Мелешко Лілія Володимирівна Житомирський район КЗ "Березівський навчально-реабілітаційний центр" Житомирської обласної ради
17 Мельничук Ірина Анатоліївна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
18 Мовляк Людмила Валентинівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
19 Паламарчук Ларіса Миколаївна Житомир ліцей № 2
20 Полулях Валентина Іванівна місто Житомир ліцей № 2
21 Ратушна Ірина Василівна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІст
22 Сервачук Марія Вікторівна місто Житомир ЗЗСО № 17
23 Сологуб Іван Степанович Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
24 Софійчук Ірина Сергіївна дзеркало Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ
25 Стадник Лідія Миколаївна смт Ружин Ружинська гімназія
26 Фесенко Леонід Віталійович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
27 Фурман Людмила Станіславівна Житомир ЗОШ №21
28 Фурман Ірина Григорівна Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІст.
29 Ширимета Тетяна Владиславівна Любарський район Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Ярошенко Галина Миколаївна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
Повернутись до списку семінарів