# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Іщенко Ганна Віталіївна смт Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст
3 Атаманчук Людмила Феліксівна Романівський КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
4 Вахтомiна Валерiя Павлiвна Гришковецька ОТГ Половецький заклад загальноi середньоi освiти
5 Господарчук Юрій Іванович Коростишівський КНЗ"Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
6 Господарчук Юлія Олександрівна Коростишівський КНЗ"Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
7 Древа Ольга Вячеславівна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
8 Кирдан Оксана Миколаївна місто Житомир ОЗО "Овруцька гімназія"
9 Корнійчук Леся Станіславівна Попільнянська селищна рада Строківський ліцей
10 Краснонос Валентина Петрівна Попільнянський район,Корнинська ОТГ Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради
11 Лазарева Валентина Володимирівна Малин ЗОШ 1-3 ст. 4
12 Лукашук Тетяна Вячеславівна Коростишівський КНЗ"Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
13 Модлицька Юлія Вікторівна М. Коростишів Коростишівський НВК
14 Непомняща Iрина Iванiвна Житомирський район Новогуйвинська гiмназiя
15 Ничипорчук Людмила Володимирівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" Народицької ОТГ Житомирської обл.
16 Нонік Наталія Леонідівна смт.Черняхів Черняхівська гімназія
17 Паламарчук Наталія Анатоліївна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
18 Повар Аліна Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
19 Пухальська Тетяна Володимирівна Бердичів ЗОШ №6
20 Саух Надія Василівна м.Жтомир ЖНВК№59 СТ
21 Сачковська Ірина Вікторівна смт Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст
22 Сергеєва Наталія Василівна Радомишльський район Потіївське ОТГ КНЗ"Потіївська загальноосвітня спецшкола-інтернат І-ІІІ ступенів"
23 Слинюк Альона Миколаївна Хорошівський район Топорищенський НВК
24 Спічук Лілія Олександрівна Коростенський Грозинська гімназія
25 Терещенко Ганна Вікторівна Житомирський район Новогуйвинська гімназія
26 Шевченко Зоя Василівна Радомишльський район Потіївське ОТГ КНЗ "Потіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І - ІІІ ступенів"
27 Шмат Олена Олексіївна Бердичів ЗОШ №6
28 ЯКУБЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА ЖИТОМИР ЖМГГ № 23
29 Ялова Олена Миколаївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа інтернат"
30 Янович Ніна Петрівна Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів