# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Євтушок Ольга Василівна Ємільчинська ОТГ Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст
2 Абрамян Юлія Миколаївна Овруцька ОТГ Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4"
3 Агафонова Алла Леонідівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
4 Андрійчук Богдан Вячеславович Андрушівський район Городківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Атаманчук Надія Петрівна Овруцька ОТГ Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4"
6 Грабовська Ольга Вікторівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
7 Гусєва Валентина Йосифівна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ст. Народицького району Житомирської області
8 Давидюк Юрій Миколайович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
9 Зелінська Олена Петрівна Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст
10 Зущик Жанна Василівна Чуднівський/с. Галіївка/Вільшанська ОТГ Галіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11 Камінська Любов Марківна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
12 Китовська Алла Борисівна Новоград-Волинський район Городницька ОТГ Кленівська філія Городницької ЗОШ 1-3 ступенів
13 Коваль Ганна Григоріна Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
14 Кондратюк Леся Володимирівна Бердичівський район, Семенівська сільська рада Терехівська ЗОШ І-ІІ ст.
15 Маліцька Наталія Борисівна Баранівська ОТГ Рогачівська гімназія
16 Марчук Людмила Олексіївна Коростишівська ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3
17 Мосійчук Наталія Леонідівна Попільнянської селищної ради Строківський ліцей
18 Мусієнко Ольга Миколаївна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
19 Назарчук Ольга Григорівна Народицька ОТГ Латашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Народицький район Житомирська область
20 Недзельська Лідія Іванівна Брониківська ОТГ Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
21 Пінчук Любов Петрівна Народицька ОТГ Базарський НВК ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ступенів
22 Походня Олена Миколаївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
23 Роговська Наталія Андріївна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
24 Рябченюк Ірина Миколаївна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст
25 Сівак Тетяна Іванівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
26 Синюк Тетяна Миколаївна Народицька ОТГ Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
27 Ткачук Ніна Василівна Ружинський Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
28 Троп Наталія Володимиріна Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
29 Харченко Тетяна Василівна Радомишельський район с Потіївка КНЗ "Потіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів" Житомирської обласної ради
30 Ярошовець Любов Олександрівна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
Повернутись до списку семінарів