# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бітнер Галина Вікторівна Пулинська ОТГ Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 Бородавченко Ірина Григорівна м. Малин ЗОШ І-ІІІ ст. №6
3 Будім Ніна Степанівна Любарська ОТГ Комунальний заклад Любарський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
4 Вишневська Людмила Олександрівна Бердичівський район,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
5 Войтович Марія Миколаївна Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІст.
6 Головач Валентина Іванівна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 Дідківська Галина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
8 Дідух Катерина Анатоліївна Народицька ОТГ Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Дитинченко Інна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
10 Зіневич Тетяна Василівна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11 Кириченко Людмила Миколаївна Малин Малинська ЗОШ І-ІІІ ст. 4
12 Козар Юлія Василівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
13 Кочин Ольга Петрівна Ємільчинський район, Ємільчинська ОТГ Мокляківська філія Комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
14 Лесик Світлана Григорівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
15 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Мацейчук Наталія Миколаївна Черняхівський Жадьківський колегіум
17 Омельчук Марина Петрівна Любарська отг Привітівська ЗОШ
18 Поліщук Микола Миколайович Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
19 Пономаренко Ярослава Володимирівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
20 Процюк Інна Антонівна Високівська ОТГ Черняхівського району Високівська гімназія
21 Рабін Олександр Анатолійович Любарський Пединківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
22 Сімачєва Майя Михайлівна Бердичівський, Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
23 Смик Людмила Володимирівна Словечанська ОТГ Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів
24 Стратій Світлана Олексіївна Любарський Березівська ЗОШ 1-111 ст.
25 Титюк Оксана Валеріївна Горщиківська ОТГ Коростенського району Житомирської області Вигівська філія Горщиківського ліцею
26 Федорчук Олена Василівна Малин Малинський навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей №1 ім.Ніни Сосніної" 1-111 ступенів
27 Федорчук Наталія Павлівна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів #1"
28 Худієва ОКСАНА Володимирівна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
29 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Чередніченко Лідія Володимирівна М. Житомир ЗОШ 28
Повернутись до списку семінарів