# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Інеса Степанова Анатоліївна м.Бердичів КНЗ "Бердичівська спецшкола - інтерант"
2 Бількевич Тетяна Володимирівна Радомишльський район, Потіївська ОТГ КНЗ "Потіївська спецшкола-інтернат"
3 Бондарчук Світлана Юріївна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
4 Герасимчук Валентина Тадеївна смт Любар КНЗ"Любарська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Житомирської обласної ради
5 Горбач Тетяна Василівна житомир 71
6 Господарчук Валентина Миколаївна Житомирський КЗ"Березівський навчально-реабілітаційний центр"Житомирської обласної ради
7 Довга Таїса Петрівна Радомишльський Потіївська ОТГ КНЗ"Потіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
8 Жовноватюк Ольга Юріївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
9 Зозуля Валентина Василівна м.Житомир КНЗ“Житомирська спеціальна загальноосвітня школа 1”
10 Зозуля Тетяна Миколаївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
11 Казмірчук Олена Миколаївна Любарський смтЛюбар КНЗ"Любарська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Житомирської обласної ради
12 Комендант Наталія Михайлівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
13 Кошарська Людмила Леонідівна Житомир 58
14 Кучеренко Тамара Дмитрівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
15 Максименко Світлана Василівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
16 Несиненко Людмила Леонідівна Радомишльський Потіївська спецшкола-інтернат
17 Несиненко Людмила Леонідівна Радомишльський Потіївська спецшкола-інтернат
18 Оксана Орєхова Станіславівна Бердичів КНЗ " Бердичівська спецшкола-інтернат"
19 Пилипчук Ірина Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
20 Пустовойтова Інна Іванівна м. Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №71
21 Родіонова Марія Михайлівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
22 Саух Надія Василівна м.Жтомир ЖНВК№59 СТ
23 Харченко Олександр Володимирович Радомишльський район, Потіївська ОТГ КНЗ "Потіївська спецшкола-інтернат"
24 Шаврай Олена Олександрівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
25 Шаравська Оксана Василівна Житомир ЖЦРД №53
26 Шелест Алла Володимирівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
27 Шпаківська Лада Анатоліївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
28 Юрчак Любов Петрівна М. Житомир ЖНВК 25
29 Якубук Людмила Вікторівна м. Житомир Житомирський екологічний ліцей №24
30 Ялова Олена Миколаївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа інтернат
Повернутись до списку семінарів