# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Ільїнська Раїса Аркадіїївна Потіївська ОТГ Гуто-Потоіївська ЗОШ I-II ступенів
2 Айзель Любов Олександрівна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області
3 Алексюк Петро Петрович Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
4 Барицька Ірина Василівна Черняхів Черняхівська гімназія
5 Войціцька Людмила Генріхівна Коростишівська ОТГ Щигліівська ЗОШ І-ІІІст
6 Гаврилюк Олена Аркадіївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
7 Гайдай Ольга Миколаївна Андрушівський Іванківська ЗОШ 1-3 ступенів
8 Гурчин Ольга Дмитрівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
9 Карпович Інна Сергіївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
10 Кебал Наталя Василівна Андрушівський Городківська ззсо
11 Кобилінський Михайло Сергійович Народицька отг Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Коваль Наталія Василівна Радомишльська ОТГ Радомишльська ЗОШ І - ІІІ ступенів №3
13 Ковальчук Руслана Миколаївна Любарська ОТГ Юрівський НВК
14 Колесник Олена Миколаївна Городницька ОТГ Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 Король Тамара Миколаївна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
16 Кравчук Ольга Іванівна Ружинський район Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Кроавчук Ольга Іванівна Ружинський район Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
18 Миколайчук Лариса Петрівна Ружин Ружинсьеа гімназія
19 Овсійчук Олена Анатоліївна Житомир ЗОШ №19
20 Олішевський Сергій Мичиславович Потіївська ОТГ Гуто-Потоіївська ЗОШ I-II ступенів
21 Панчук Юрій Миколайович Бердичівський р-н, Райгородоцька ОТГ Маркушівський ЗЗСО I-III cт.
22 Пращур Андрій Анатолійович Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
23 Сатир Надія Іванівна Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
24 Сафанюк Оксана Степанівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
25 Святюк Павло Васильович Андрушівський Старокотельнянська гімназія
26 Тюрина Людмила Вікторівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
27 ФУРМАН МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА місто БЕРДИЧІВ НВК № 4
28 Шафран Наталя Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
29 Юрчик Ольга Вікторівна Любарська ОТГ Березівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любарської селищної ради
30 Янішевська Антоніна Василівна Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
Повернутись до списку семінарів