# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іщук Ліна Миколаївна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
2 Булуй Алла Андріївна м. Житомир ЖСШ І-ІІІст. №20
3 Васяніна Тетяна Іванівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
4 Глагоцька Наталія Володимирівна Коростишівська ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
5 Гончарук Ірина Вікторівна Любарський Любарська гімназія
6 Горобчук Людмила Миколаївна Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія імені Тараса Шевченка
7 Гринчук Марина Ігорівна Житомир ЗОШ №21
8 Д‘ячишина Світлана Олександрівна Любарське ОТГ Любарська гімназія1
9 Жаворонкова Галина Миколаївна Житомир Міський колегіум
10 Зелінська Тетяна Василівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
11 Корзун Леонід Васильович Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Корсун Марія Іванівна Коростишівська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради
13 Кот Альона Олександрівна Житомир ЗОШ №21
14 Кремінська Єлізавета Василівна Житомирський район КУ "Житомирський районний центр дитячої та юнацької творчості"
15 Кропивницька Ірина Михайлівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
16 Куніцька Наталія Борисівна Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
17 Марчук Лариса Олександрівна Zhytomyr Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені В.М.Кавуна
18 Миронова Оксана Дмитрівна м. Житомир Ліцей № 25 м. Житомира
19 Модлицька Юлія Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
20 Мойсеєнко Алла Анатоліївна Іршанська ОТГ Іршанський навчально-виховний комплекс "Гімназія - ДНЗ"
21 Омельченко Тетяна Олексіївна Попільнянська ОТГ Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
22 Онищук Ганна Григорівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
23 Онищук Леся Григорівна Черняхівський район Черняхівська гімназія
24 Піскорська Катерина Михайлівна Житомирський Новогуйвинська гімназія
25 Погорелова Леся Василівна Жмтомирський ОНЗ " Левківська ЗОШ І-ІІІ ст."
26 Селюченко Ірина Леонідівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
27 Тимончук Антоніна Василівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
28 Царюк Крістіна Сергіївна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
29 Щерба Лариса Іванівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
30 Ярошенко Олена Федорiвна Житомирський район Новогуйвинська гiмназiя
Повернутись до списку семінарів