# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Андрущенко Людмила Вікторівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ст. № 21 м. Житомира
2 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
3 Білюк Ганна Анатоліївна Олевське ОТГ Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 бондарчук оксана олександрівна Коростишівський старосілецька гімназія
5 Власова Наталія Вікторівна Коростишівський район, місто Коростишів, Житомирська область Коростишівський НВК ім.О.Ольжича
6 Габець Іван Степанович Бердичівський Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
7 Жарська Тетяна Йосипівна Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26
8 Кальчук Мирослава Олегівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
9 Кондратенко Тетяна Петрівна Народицька ОТГ Народицька гімназія
10 Корсун Валентина Юріївна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
11 Корсун Лариса Миколаївна Овруцький район Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів " ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів "
12 Лось Віталій Олександрович м. Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної" І-ІІІ ст.
13 Марчук Олена Дмитрівна Коростенський (Ушомирська ОТГ) Ушомирська гімназія
14 Мельникова Валентина Степанівна Попільнянський Липківська ЗОШ
15 Паламарчук Роман Русланович Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
16 Пахомова Діна Юріївна Коростишівський р-н с.Торчин Торчинський НВК
17 Петрук Микола Максимович Високівська ОТГ Черняхівський район Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст
18 Пивовар Галина Володимирівна Любарський Пединківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
19 Подвисоцька Тетяна Вікторівна місто Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
20 Прокопенко Людмила Миколаївна Малинський район/ Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
21 Рудик Анна Віталіївна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
22 Степанчук Олександра Василівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
23 Сусоколов Роман Валентинович Олевський, Білокоровицька ОТГ Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
24 Сусоколова Олена Василівна Олевський, Білокоровицька ОТГ Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2
25 Трохліб Наталія Олександрівна Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
26 Федорчук Наталія Павлівна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів #1"
27 Чаюн Людмила Володимирівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
28 Чудіна Галина Миколаївна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
29 Янчук Микола Олексійович Бердичівський/Гришковецька ОТГ Скаківський ЗЗСО І-ІІ ступенів
30 Яроповецька Наталія Василівна Попільнянська ОТГ Миролюбівська філія І-ІІ ст
Повернутись до списку семінарів