# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Євтушок Наталія Василівна Ємільчинська ОТГ Хутір-Мокляківська філія комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ст №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області"
2 Андрійчук Віта Дмитрівна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області
3 Бугира Леся Олександрівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
4 Вахтомiна Валерiя Павлiвна Гришковецька ОТГ Половецький заклад зсо
5 Ведмеденко Борис Михайлович м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
6 Вигнич Володимир Іванович Любарська ОТГ КЗ "Любарський опорний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ ст. № 2"
7 Генсіцький Дмитро Петрович Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
8 Гриченко Наталія Анатоліївна Бердичів ІМЦ
9 Гриченко Наталія Анатоліївна Бердичів ІМЦ
10 Дедух Таїсія Броніславівна Народицька ОТГ Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області
11 Дудіна Олена Антонівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
12 Дудіна Олена Антонівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
13 Забродська Алла Борисівна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
14 Залуцька Майя Анатоліївна Любарський Березівська ЗОШ І-ІІІ ст.
15 Кидисюк Наталія Анатоліївна Чуднівський/с. Галіївка/Вільшанська ОТГ Галіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
16 Кирей Катерина Антонівна Ємільчинський район/с.Сербо-Слобідка Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ст.
17 Клименко Леся Костянтинівна Малинський Чоповицька ОТГ КЗ" Чоповицький ліцей"
18 Лис Антон Олександрович Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
19 Любенок Андрій Іванович Олевська ОТГ Перганська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
20 Маринович Володимир Іванович Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
21 Миронова Оксана Дмитрівна м. Житомир Ліцей № 25 м. Житомира
22 Панчук Ірина Миколаївна Бердичівський Садківська ЗОШ I-II ступенів
23 Петровська Алла Василівна Чоповицька ОТГ КЗ "Йосипівський ЗЗСО І-ІІ ступенів"
24 Прокопчук Оксана Василівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №!
25 Пушкарук Павло Васильович Семенiвська ОТГ Хажинська ЗОШ I-III Ступенiв
26 Сіваченко Ніна Олексіївна Бердичівський район /ГРИШКОВЕЦЬКА ОТГ Дмитрівський ЗЗСО |_|| ст.
27 Сидоренко Альона Миколаївна Хорошівська ОТГ Рижанський ліцей
28 Тарандюк Оксана Миколаівна Народицька ОТГ Новарадчанська ЗОШ 1-3 ступенів
29 Філоненко Тетяна Миколаївна Малин ЗОШ номер 5
30 Ящук Гелена Антонівна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
Повернутись до списку семінарів