# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біденко Світлана Володимирівна Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
2 Валігура Оксана Михайлівна Любарська отг Бичівський ЗЗСО І-ІІ ступенів
3 Воробйова Аліна Володимирівна Романівський методичний кабінет
4 Гвоздієвська Ольга Петріївна Любарська ОТГ Юрівський НВК
5 Гончарук Ірина Вікторівна Любарське ОТГ Любарська гімназія 1
6 Гуменюк Тетяна Іванівна Гришковецька селищна рада методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту
7 Демиденко Олена Іванівна Черняхівський район село Жадьки Жадьківськиий колегіум
8 Деркс Тетяна Василівна Любарська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
9 Дзюбак Наталія Володимирівна Любарський Березівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10 Дубіна Олександра Станіславівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
11 Дученко Зоя Юхимівна Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
12 Катинська Анастасія Вікторівна Бердичів Здо#28
13 Комарчук Марія Петрівна Народицька ОТГ Відділ освіти Народицької селищної ради
14 Кравченко Інна Василівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
15 Лисюк Зоя Леонідівна Чуднівський район Чуднівський РМК
16 Луценко Тетяна Миколаївна Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
17 Медведєва Марія Василівна Житомир міський ліцей при ЖДТУ
18 Осіпова Олена Володимирівна Любарська селищна рада відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
19 Помилуйко Марія Петрівна Черняхівський/Черняхів Черняхівський дошкільний навчальний заклад №5
20 Романовська Оксана Олексіївна м. Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №73
21 Савчук Ніна Василівна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
22 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
23 Фомюк Наталія Петрівна Баранівський район, Дубрівська ОТГ методичний кабінет
24 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 ЧЕРЕДНІЧЕНКО ЛІДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА м.Житомир ЗОШ І-ІІІ степенів 28 м.Житомира імені гетьмана І.Виговського
26 Швець Тетяна Володимирівна Городницька ОТГ Методичний центр відділу освіти Городницької селищної ради
27 Шевчук Тамара Борисівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
28 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
29 Щербина Сергій Валентинович Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
30 Ярош Людмила Петрівна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
Повернутись до списку семінарів