# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Антончик Лариса Олександрівна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області
2 Білоцька Тетяна Станіславівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
3 Богинська Анжела Олександрівна Новоград-Волинський район Брониківська сільська рада Тупалецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
4 Болотна Алла Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
5 Власюк Таїса Василівна Коростенський район Ушомирська отг Лісівщинська сзш l-lll cтупенів
6 Галюк Марина Юріївна м.Андрушівка Міньковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
7 Данильчук Таїсія Сергіївна Ємільчинська ОТГ Непізнаницький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
8 Дич Тетяна Вікторівна Чуднівське ОТГ Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Живун Ганна Олексіївна Бердичів Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області
10 Кліменчук Наталія Володимирівна Романівський КУ ЩНЗ "Романівська гімназія"
11 Козаченко Світлана Василівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
12 Крамарчук Валентина Володимирівна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
13 Мамчич Катерина Олексіївна Любарська ОТГ КЗ "Любарський ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2"
14 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
15 Миронюк Марія Василівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
16 Михальчук Алла Борисівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
17 Мовляк Людмила Валентинівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
18 Осаволюк Наталія Леонідівна Бердичівський район Семенівська сільська рада Терехівська ЗОШ І-ІІ ст
19 Ратушна Ірина Василівна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІст
20 Раченко Людмила Володимирівна Малин Малинська ЗОШ І - ІІІ ст. №4
21 Руденко Галина Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
22 Сичевська Ольга Миколаївна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
23 Сологуб Надія Іванівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
24 Стельмах Людмила Іванівна Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
25 Тарасюк Наталія Петрівна Райгородоцька ОТГ Великоп’ятигірський ЗЗСО І -ІІ ст.
26 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
27 Ткачук Таміла Андріївна Новоград-Волинський р-н, Піщівська ОТГ Повчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Тринус Олеся Анатоліївна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Фурманська Ольга Миколаївна місто Малин ЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ст.
30 Янко Віра Миколаївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
Повернутись до списку семінарів