# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Ємець Тарас Володимирович Житомир Житомирський міський ліцей при ЖДТУ
2 Єщенко Віталій Федорович Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
3 Іванюха Тетяна Володимирівна Черняхівський Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Андрійчук Леся Василівна Малин Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
5 Андрійчук Леся Василівна Малин Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
6 Андрійчук Лілія Василівна Семенівська ОТГ Великонизгірецька ЗОШ, І-ІІІ ступенів
7 Безвершук Антоніна Миколаївна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
8 Берещенко Наталія Юріївна Коростишівське ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія#5 імені Т. Г. Шевченка
9 Боковенко Юлія Борисівна Пулинський р-н, с. Мартинівка, Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст
10 Голянівський Юрій Олександрович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст.
11 Голянівський Юрій Олександрович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст.
12 Гребінь Людмила Василівна Малин Малинська ЗОШ І-ІІІ ст №2
13 Гривюк Олексій Петрович Романів Романівська гімназія
14 Дячук Ніна Василівна Малин Пиріжківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів"
15 Косачева Оксана Василівна Житомир Житомирський навчально-виховний комплекс № 25
16 Лукашенко Людмила Миколаївна м. Малин Малинська загальноосвітня школа I-III ст. №2
17 Павликівський Вадим Леонідович Житомирський район Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Парфенюк Віктор Іванович Андрушівський район Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
19 Парфенюк Валентина Едуардівна Андрушівський район Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
20 Поліщук Олександр Миколайович Чуднівський, Чуднівське ОТГ Тютюнниківська зош І-ІІІ ступенів
21 Сідорьонок Наталія Миколаївна Житомир ЖМГГ 23
22 Савіцька Людмила Василівна Пулинський р-н Мартинівська ОТГ Новозаводська ЗОШ І - ІІІ ступенів
23 Свіцельський Юрій Феліксович Нова Борова Новоборівський ліцей
24 Степурко Володимир Вікторович Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
25 Тимончук Антоніна Василівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
26 Чередніченко Лідія Володимирівна М. Житомир ЗОШ 28
27 Чернецька Лілія Павлівна Романів Романівська гімназія
28 Черниш Ольга Володимирівна м. Житомир ЗОШ№28 м. Житомира ім. гетьмана І. Виговського
29 Шевчук Віталій Петрович Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
30 Ярошовець Ольга Анатоліївна Тетерівська ОТГ Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г. Бондарчука
Повернутись до списку семінарів