# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Іщенко Ганна Віталіївна смт Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст
3 Божок Наталія Сергіївна Коростишівський КНЗ"Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
4 Бондарчук Світлана Юріївна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
5 Буханчук Світлана Іванівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
6 Гопанчук Ольга Володимирівна Вчорайшенська ОТГ Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 Горбач Тетяна Василівна житомир 71
8 Д‘ячишина Світлана Олександрівна Любарське ОТГ Любарська гімназія1
9 Жовноватюк Ольга Юріївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
10 Кемка Любов Василівна Пулинська ОТГ Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
11 Курінна Наталія Степанівна Смт Ружин Ружинська гімназія
12 Максименко Світлана Василівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
13 Мария Окунева Станіславівна житомир ЖНВК № 25
14 Непомняща Iрина Iванiвна Житомирський район Новогуйвинська гiмназiя
15 Нонік Наталія Леонідівна смт Черняхів Черняхівська гімназія
16 Олішевська Олександра Миколаївна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
17 Папіжук Людмила Станіславівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
18 Провозен Ольга Василівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
19 Пухальська Тетяна Володимирівна Бердичів ЗОШ №6
20 Сачковська Ірина Вікторівна смт Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст
21 Сергеєва Наталія Василівна Радомишльський район Потіївське ОТГ КНЗ"Потіївська загальноосвітня спецшкола-інтернат І-ІІІ ступенів"
22 Сичевська Олена Андріївна Радомишльська ОТГ Радомишльський НВК "ЗОШ I-III ст.№4 - ЗДО" ім. І.Самоплавського
23 Спічук Лілія Олександрівна Коростенський Грозинська гімназія
24 Терещенко Ганна Вікторівна Житомирський район Новогуйвинська гімназія
25 Терещук Сергій Сергійович Радомишльський КНЗ "Потіївська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів"
26 Шевченко Зоя Василівна Радомишльський район Потіївська ОТГ КНЗ "Потіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І - ІІІ ступенів"
27 Шелест Алла Володимирівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтергат"
28 Шпаківська Лада Анатоліївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школі-інтернат"
29 Ялова Олена Миколаївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа інтернат
30 Янович Ніна Петрівна Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів