# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бондаренко Людмила Михайлівна Бердичівський район /ГРИШКОВЕЦЬКА ОТГ Дмитрівський ЗЗСО |_|| ст.
2 Глагоцька Наталія Володимирівна Коростишівське ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
3 Горобчук Людмила Миколаївна Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія імені Тараса Шевченка
4 Даниленко Дарина Сергіївна Коростень ЗОШ №5
5 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6 Койда Марія Дмитрівна Житомир ЗОШ №27
7 Корнійчук Леся Володимирівна місто Житомир ЗОШ № 27
8 Костриця Христина Сергіївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
9 Куніцька Наталія Борисівна Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
10 Лісовська Ірина Вікторівна Малинський район районний методичний кабінет
11 Мойсеєнко Алла Анатоліївна Іршанська ОТГ Іршанський навчально-виховний комплекс "Гімназія - ДНЗ"
12 Нагорна Наталія Сергіївна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
13 Пасічник Валентина Дмитрівна Любарське ОТГ Юрівський НВК
14 Повійчук Оксана Анатоліївна місто Бердичів ІМЦ управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради
15 Погорельська Марина Сергіївна місто Малин ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
16 Рябенька Даря Борисівна Попільнянська ОТГ Ходорківський ліцей
17 Савіцька Наталія Володимирівна Пулинський район, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І - ІІІ ст.
18 Софійчук Ірина Сергіївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ
19 Стельмах Лариса Григорівна Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
20 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
21 Титюк Оксана Валеріївна Горщиківська ОТГ Коростенського району Житомирської області Вигівська філія Горщиківського ліцею
22 Тополюк Ірина Михайлівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
23 Федорчук Наталія Павлівна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів #1"
24 Фурман Людмила Станіславівна Житомир ЗОШ №21
25 Хабчик Марина Анатоліївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
26 Шафран Тетяна Володимирівна м. Житомир ЗОШ №15
27 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
28 Щерба Лариса Іванівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
29 Щербина Ірина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
30 Ярмолюк Оксана Костянтинівна Народицький район Народицька гімназія
Повернутись до списку семінарів