# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іван Гарбовський Іванович Ємільчинська ОТГ Андрієвицький ЗЗСО І-ІІІст.
2 Бондарчук Віктор Миколайович Любарське ОТГ Любарська гімназія №I
3 Величко Тетяна Анатоліївна Любарське ОТГ Гізівщинська ЗОШ
4 Гвоздь Валентин Володимирович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст
5 Даніловський Олександр Степанович Андрушівський р-н м. Андрушівка Житомирської обл. Міньковецька загальноосвітня школа 1-2 ступенів
6 Данічульк Едуард Васильович Житомир, Житомирская обл. Житомирський міський ліцей при ЖДТУ
7 Журахівська Наталія Володимитрівна Коростишівський Старосілецька гімназія
8 Захарчук Віктор Миколайович Андрушівський район Іванківська школа
9 Качанюк Юлія Володимирівна Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
10 Коваль Андрій Миколайович Радомишльський район Кочерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Ковальчук Олег Володимирович Новоград-Волинський р-н Городницьке ОТГ Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ст.
12 Ковальчук Андрій Олегович Народицька ОТГ Базарський НВК
13 Козловець Микола Анатолійович Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
14 Коломієць Анна Ігорівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 57
15 Комаринська Ірина Валеріївна Житомир Ліцей 2
16 Курган Олександр Васильович Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
17 Мастерков Валерій Олександрович Житомир Будівельний коледж ЖНАЕУ
18 Одинокий Олександр Сергійович Народний Католицька гімназія
19 Пінчук Віталій Володимирович Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
20 Пахомов Віталій Олександрович смт.Головине Черняхівський р-н ГВПУНТ
21 Пащук Вадим Григорович Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
22 Похилюк Олена Геннадіївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
23 Рижук Володимир Аркадійович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
24 Сологуб Тарас Іванович Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІст.
25 Федорук Петро Васильович Любарська ОТГ Великоволицька ЗОШ І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
26 Фурманенко Петро Іванович Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
27 Шеремета Микола Юрійович Любарська отг Привітівська ЗОШ
28 Юрчак Любов Петрівна М. Житомир ЖНВК #25
29 Ярош Наталія Володимирівна Бердичів Навчально-виховний комплекс"Школа-гімназія-ліцей 10 м. Бердичева"
30 Яткевич Антон Станіславович Любарська селищна рада Комунальний заклад "Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені І.М.Мороза
Повернутись до списку семінарів