# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бубровська Інна Аркадіївна Швайківська ОТГ Мирославський ЗЗСО І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області
2 Вознюк Надія Миколаївна Ємільчинський район Рихальська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ємільчинської районної ради
3 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Грінченко Наталія Анатоліївна Попільня Миролюбівська філія
5 Грабовець Микола Васильович Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
6 Данильчук Людмила Іванівна Новоград-Волинський район Брониківська ОТГ Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів
7 Дешкова Інна Миколаївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
8 Дученко Зоя Юхимівна Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
9 Зінкевич Олена Петрівна Овруцька ОТГ ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4"
10 Кондратюк Юрій Олександрович Андрушівка Андрушівська ЗОШ I-II ступенів
11 Король Олена Валентинівна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
12 Кравченко Інна Василівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
13 Левченко Таміла Юріївна Ємільчинська ОТГ Ємільчинський вечірній (змінний) ЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання
14 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 Мартинюк Оксана Василівна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
16 Медведєва Марія Василівна Житомир міський ліцей при ЖДТУ
17 Мельник Наталія Юріївна Чуднівська ОТГ Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ст Чуднівської міської ради
18 Опанащук Ірина Миколаївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Павленко Ніна Степанівна Олевський Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
20 Палько Наталія Миколаївна Ємільчинська ОТГ Комунальна установа опорний заклад освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області"
21 Розгон Катерина Василівна Андрушівський район Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
22 Розмаїта Надія Михайлівна Чуднівський район, с. Волосівка Волосівська ЗОШ І-ІІ ст.
23 Рябенька Тетяна Дмитрівна Попільнянська ОТГ Ходорківський ліцей
24 Савчук Ольга Миколаївна Любарська ОТГ Коростківський НВК
25 Сологуб Надія Іванівна Любарський район Старочортормйська ЗОШ І-ІІ ступенів
26 Тимошик Зінаїда Петрівна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
27 Фещенко Ганна Василівна Радомишльський Кочерівська ЗОШІ-ІІІ ст.
28 Чередніченко Лідія Володимирівна Місто Житомир ЗОШ 28
29 Черниш Ольга Володимирівна м. Житомир ЗОШ№28 м. Житомира ім. гетьмана І. Виговського
30 Шевчук Тамара Борисівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
Повернутись до списку семінарів