# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біденко Світлана Володимирівна Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
2 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
3 Башинська Світлана Петрівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І—ІІІ ступенів
4 Болотна Алла Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
5 Бугира Леся Олександрівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
6 Буря Галина Степанівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
7 Гуменюк Уляна Миколаївна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
8 Деркс Тетяна Василівна Любарська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
9 Дитинченко Інна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
10 Захарчук Олена Юріївна Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
11 Катинська Анастасія Вікторівна Бердичів Здо#28
12 Кравчук Людмила Миколаївна м. Олевськ, Олевська ОТГ Хмелівська ЗОШ І ст.
13 Лесик Оксана Михайлівна Любарський район, Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
14 Малішевська Ірина Віталіївна місто Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
15 Мельник Валентина Іванівна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
16 Миронюк Валентина Яківна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
17 Молойко Юлия Анатоліївна Житомир ЖДНЗ№ 45
18 Овчарова Лариса Володимирівна Малин Малинський навчально-виховний компплекс "Школа-ліцей №1 ім.Ніни Сосніної" 1-111 ступенів
19 Онищук Леся Григорівна Черняхівський район Черняхівська гімназія
20 Похилюк Олена Геннадіївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
21 Радкевич Наталія Анатоліївна м. Бердичів ДНЗ № 15
22 Рафаловська Наталія Іллічна Гришковецька селищна рада Бердичівського району Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району
23 Руденко Галина Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
24 Савчук Марина Домініківна Черняхівський район, с. Андріївка Андріївська ЗОШ І - ІІІ ступенів
25 Сатир Надія Іванівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
26 Столярчук Тетяна Петрівна Черняхівський / Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
27 Трифонова Тетяна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
28 троп людмила василівна Любарська селищна рада Комунальний заклад "Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені І.М.Морозав
29 Хмара Олена Тимофіївна Баранівка ОТГ Глибочанська зош
30 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
Повернутись до списку семінарів