# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іваненко Марина Сергіївна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
2 Біленька Ольга Віталіївна Любарське ОТГ Юрівський НВК
3 Баскова Ірина Віталіївна Коростишівський/Коростишів/Кростишівська Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
4 Буря Галина Степанівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
5 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6 Гончарук Ірина Вікторівна Любарське ОТГ Любарська гімназія1
7 Григоришина Оксана Володимирівна Любар ОТГ Глезненська ЗОШ І - ІІІ ст
8 Дмитревич Олена Миколаївна Семенівська отг Терехівська ЗОШ I - I I ст.
9 Казмирик Марина Валеріївна Овруцький район Ігнатпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 Каленик Світлана Юріївна Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 імені Н.Сосніної" І-ІІІст.
11 Карплюк Наталія Сергіївна Любарська ОТГ Березівка ЗОШ
12 Кока Катерина Ігорівна Коростишів НВК Школа -ліцей
13 Кравченко Наталія Андріївна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
14 Лабунська Ірина Юріївна Бердичівський район,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
15 Лапко Оксана Василівна смт. Народичі Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.
16 Мірончук Надія Анатоліївна Бердичівський/Гришковецька ОТГ Скаківський ЗЗСО І-ІІ ступенів
17 Манзевита Олена Анатоліївна Бердичівський район Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
18 Миронюк Валентина Яківна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
19 Мудревська Тетяна Антонівна Словечанська ОТГ Тхоринської ЗОШ І-ІІІ ст.
20 Мухоїд Оксана Мирославівна Малин Малинська ЗОШІ-ІІІ ступенів №2
21 Нікітіна Анна Олегівна Гришковецька селищна рада/Бердичівський район Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради
22 Пінчук Тетяна Петрівна Народицька ОТГ Базарський НВК
23 Пенчук Олена Станiславiвна Народицька ОТГ Ласки ЗОШ
24 Романюк Аліна Юріївна Коростишівський район, село Харитонівка Харитонівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
25 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
26 Славнич Ольга Василівна Коростишівській ОТГ Коростишівський НВК ім.Олега Ольжича
27 Федєчкіна Вікторія Миколаївна Малинський/ Малин Малинська ЗОШ 4
28 Федорчук Оксана Миколаївна Коростишівська ОТГ, місто Коростишів Коростишівський НВК імені Олега Ольжича
29 Фещенко Тетяна Василівна м. Малин загальноосвітня школа I-III ступенів №4
30 Шуринок Ольга Миколаївна Глибочицька ОТГ Студеницький ліцей
Повернутись до списку семінарів