# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єсіна Ірина Миколаївна Бердичівський район Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО
2 Біленька Олена Миколаївна Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІІ ст.
3 Базилівська Надія Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
4 Блажиєвська Оксана Вячеславівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-IIст.
5 Бобрусь Марія Яківна Народицька ОТГ Народицька гімназія
6 Богайчук Оксана Андріївна Житомир ЗОШ 22
7 Воробйова Аліна Володимирівна Романівський методичний кабінет
8 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Гончарук Леся Володимирівна Житомир ЗОШ 10
10 Дідик Ірина Вікторівна Новоград-Волинський район Брониківська ОТГ Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів
11 Живун Ганна Олексіївна Бердичів Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області
12 Загурська Людмила Станіславівна Місто Житомир ЗОШ 21
13 Западнюк Марія Миколаївна Брусилівське ОТГ Брусилівський ліцей ім.Г.О.Готовчиця
14 Зарудіна Оксана Євгенівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
15 Коваленко Євгенія Олегівна Бердичів Зош 7
16 Ковальчук Олена Миколаївна Житомир Житомирський навчально-виховний комплекс № 25
17 Корень Галина Олексіївна Житомир №71
18 Котик Людмила Василівна Бердичів ЗОШ 17
19 Крапивницька Анастасія Олегівна Народичі ДНЗ"Сонечко"
20 Левківська Наталія Миколаївна Народицьке ОТГ Народицьке гімназія
21 Максименко Світлана Василівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
22 Малішевська Ірина Віталіївна місто Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
23 Мамровська Оксана Віталіївна Житомрський ОНЗ "Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
24 Мельничук Ірина Анатоліївна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 Миронюк Валентина Яківна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
26 Слабоус Юлія Анатоліївна Житомир ЗОШ №28
27 Тарасенко Тетяна Олександрівна житомир 71
28 Тарасенко Тетяна Олександрівна житомир 71
29 Черкасова Ганна Михайлівна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
30 Шаравська Оксана Василівна Житомир ЖЦРД №53
Повернутись до списку семінарів