# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Андрієнко Наталія Петрівна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 Антонюк Ольга Іванівна Пулинська ОТГ ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст.
3 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
4 Денисюк Оксана Олександрівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
5 Зулінська Інна Георгіївна Бердичів Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4 Житомирської області
6 Кальчук Калина Михайлівна Любарська селищна рада Комунальний заклад "Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені І.М.Мороза
7 Кліванський Сергій Петрович Новоград-Волинський район Городницьке ОТГ Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ст.
8 Ковтунівська Людмила Володимирівна Любарська ОТГ Комунальний заклад Любарський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
9 Концева Лариса Олексіївна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
10 Котенко Дмитро Віталійович Коростенський (Ушомирська ОТГ) Поліська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11 Макарчук Олена Олександрівна Народицький Народицька гімназія
12 Макарчук Марина Сергіївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
13 Недашківська Валентина Миколаївна Лугинський Повчанська ЗОШ І-ІІ ступенів
14 Омельчук Марина Петрівна Любарська отг Привітівська ЗОШ
15 Осадчук Наталія Вікторівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
16 Пивовар Галина Володимирівна Любарський Пединківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
17 Подвисоцька Тетяна Вікторівна місто Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
18 Поліщук Людмила Василівна Любарський район, Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
19 Портная Інна Михайлівна Житомир Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33
20 Похилюк Олена Геннадіївна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
21 Походня Олена Миколаївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
22 Рудик Анна Віталіївна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
23 Рудюк Сергій Дмитрович Бердичівський/Гришковецька ОТГ Скаківський ЗЗСО І-ІІ ступенів
24 Сівак Тетяна Іванівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
25 Сіліна Лариса Володимирівна М. Житомир ЗОШ 15
26 Стельмах Оксана Анатоліївна Коростишівська ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
27 Сторожук Ірина Миколаївна Житомир Житомирський міський колегіум
28 Фещенко Ганна Василівна Радомишльський Кочерівська ЗОШІ-ІІІ ст.
29 Худієва ОКСАНА Володимирівна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
30 Ярмолюк Наталія Сергіївна Народицький Закусилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Повернутись до списку семінарів