# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Варгалюк Ольга Миколаївна Чуднівська ОТГ Будичанська ЗОШ
2 Власюк Анатолій Андрійович Високівська ОТГ Черняхівського району Високівська гімназія
3 Войтюк Леся Леонідівна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
4 Голуб Броніслава Іванівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4
5 Голянівський Юрій Олександрович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст.
6 Здан Наталія Володимира Андрушівка Андрушівська гімназія
7 Каказей Василь Федорович Попільнянський с.Харліївка Андрушківська сільська рада (ОТГ) Харліївська філія І-ІІ ступенів,ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука", Андрушківської сільської ради, Житомирської області
8 Карпеченко Зоя Василівна Ружинський Район с.Нова Чорнорудка Вчорайшенської ОТГ Чорнорудська ЗОШ I-III ступенів
9 Лисавецький Роман Володимирович ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
10 Невмержицький Володимир Ілліч Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Павицький Олександр Віталійович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
12 Паламарчук Микола Костянтинович Ушомирська ОТГ Коростенський район Ушомирська гімназія
13 Поліщук Микола Миколайович Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
14 Ридванська Ольга Валеріївна Бердичів Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4
15 Сіліна Лариса Володимирівна М. Житомир ЗОШ 15
16 Савко Оксана Володимирівна Малин Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6
17 Свинціцький Микола Аркадійович Попільнянський с.Харліївка Андрушківська сільська рада (ОТГ) Харліївська філія І-ІІ ступенів,ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука", Андрушківської сільської ради, Житомирської області
18 Стельмах Галина Миколаївна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
19 Степурко Володимир Вікторович Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
20 Тимощук Олександр Леонідович Попільнянська селищна рада Строківський ліцей
21 Фещук Наталія Юхимівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
22 Ходаківська Світлана Леонідівна Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
23 Цильора Анатолій Іванович Любарська ОТГ Коростківський НВК
24 Цильора Анатолій Іванович Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
25 Шапран Лілія Олександрівна Бердичівський Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
26 Шостак Ігор Вікторович Новоград-Волинський р.н., с. Броницька Гута, Городницька ОТГ Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
27 Янчевський Сергій Олександрович Андрушівський Антопільська ЗОШ І-ІІ ступенів
28 Янчук Марина Андріївна Радомишль/ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
29 Янчук Марина Андріївна Радомишль/ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
30 Ящук Сергій Дмитрович Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів