# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Євтух Надія Сергіївна Ємільчинський район РМК відділу освіти, молоді. спорту та культури Ємільчинської РДА
2 Єжевська Наталія Михайлівна Ємільчинський район Яблунівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Ємільчинської районної ради Житомирської області
3 Богинська Анжела Олександрівна Новоград-Волинський район Брониківська сільська рада Тупалецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
4 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Катинська Анастасія Вікторівна Бердичів Здо#28
6 Кирилюк Світлана Петрівна м.Коростишів, Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
7 Кириченко Надія Анатоліївна Брусилівська ОТГ Брусилівський дошкільний навчальний заклад "Віночок" Брусилівської селищної ради
8 Корольова Надія Василівна Попільнянська ОТГ Відділ освіти, методичний кабінет
9 Красноголовець Надія Анатоліївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
10 Куценко Вікторія Ігорівна місто Житомир ЖДНЗ № 37
11 Ліпінська Світлана Григорівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
12 Левченко Алла Костянтинівна Новоград - Волинський район , Брониківська сільська рада Федорівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів
13 Лисюк Зоя Леонідівна Чуднівський район Чуднівський РМК
14 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 Мельничук Ірина Анатоліївна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
17 Мисько Любов Сергіївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
18 Новицька Галина Миколаївна Радомишльська ОТГ ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області
19 Петровський Аркадій Петрович Чоповицька ОТГ КЗ "Йосипівський ЗЗСО І-ІІ ступенів"
20 Радзивіл Тетяна Вікторівна Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
21 Савчук Ніна Василівна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
22 Северенчук Ярослав Дмитрович Овруцька ОТГ ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4"
23 Тищук Людмила Іванівна Житомир Житомирський центр розвитку дитини №53 "АБВГДЕЙКА"
24 Томчук Світлана Миколаївна Бердичівський/Гришковецька ОТГ Скаківський ЗЗСО І-ІІ ступенів
25 Чередніченко Лідія Володимирівна Місто Житомир ЗОШ 28 І-ІІІ ст. ім. гетьмана І. Виговського
26 Черниш Ольга Володимирівна Житомир ЗОШ28
27 Швець Тетяна Володимирівна Городницька ОТГ Методичний центр відділу освіти Городницької селищної ради
28 Шикирава Наталія Миколаївна м.Житомир Науково-методичний центр департаменту освіти Житомирської міської ради
29 Щербина Сергій Валентинович Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
30 Яковенко Марія Петрівна місто Житомир ЖДНЗ № 37
Повернутись до списку семінарів