# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Ільницька Ірина Іванівна місто Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
2 Айзель Любов Олександрівна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області
3 Богданець Олексій Вікторович Гришковецька селищна рада/Бердичівський район Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради
4 Бурило Ганна Василівна Семенівська ОТГ Великонизгірецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Грибан Лариса Степанівна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
6 Дзюбенко Вероніка Ігорівна Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
7 Дитинченко Інна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
8 Дубіна Олександра Станіславівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
9 Жеребчук Наталія Вікторівна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
10 Жила Тетяна Анатоліївна Місто Житомир ЗОШ 28
11 Кисіль Олена Павлівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
12 Ковальчук Руслана Миколаївна Любарська ОТГ Юрівський НВК
13 Ковбасюк Леся Миколаївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ І-ІІІ
14 Кручак Ірина Петрівна Хорошівський оайон Будо-Рижанська ЗОШ І-ІІІ ст
15 Павлюк Світлана Володимирівна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
16 Печерський Олексій Віталійович Андрушівський район Андрушівська гімназія
17 Поданєва Надія Вікторівна Семенівська ОТГ Хажинська школа І-ІІІ ступенів
18 Прокудін Анатолій Володимирович Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
19 Пудайло Інна Анатоліївна Романівський район селище Миропіль Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-III ступенів
20 Рак Андрій Миколайович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІст
21 Рафальська Катерина Миколаївна Коростишівський/Коростишів/Коростишівська Коростишівська гуманітарна гімназія 5 імені Т.Г.Шевченка
22 Ромашко Наталія Олександрівна Бердичівський район, Семенівська сільська рада Терехівська ЗОШ І - ІІ ст.
23 Сергеєнкова Катерина Василівна Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
24 Соловська Світлана Олегівна Романівський ОНЗ "Романівська гімназія"
25 Стратій Світлана Олексіївна Любарський Березівська ЗОШ 1-111 ст.
26 Титюк Оксана Валеріївна Горщиківська ОТГ, Коростенського району Житомирської області Вигівська філія Горщиківського ліцею
27 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Чередніченко Лідія Володимирівна м. Житомир ЗОШ 28
29 Ярмолюк Лідія Василівна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
30 Яроповецька Наталія Василівна Попільнянська ОТГ Миролюбівська філія І-ІІ ст
Повернутись до списку семінарів