# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Бойко Ірина Леонідівна Житомир Житомирський дошкільний нвчальний заклад №6
3 Власюк Раїса Сергіївна Новоборівська ОТГ Новоборівська гімназія Хорошівського району Житомирська область
4 Герасименко Ольга Валеріївна Коростишів Заклад дошкільної освіти №13
5 Дацюк Світлана Миколаївна Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
6 Джегірей Тетяна Михайлівна Романівський Карвинівська ЗОШ І-ІІІст.
7 Зінкевич Олена Петрівна Овруцька ОТГ ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4"
8 Коваленко Людмила Анатоліївна Коростишівський район Козіївська ЗОШ І - ІІ ступенів
9 Козловець Володимир Семенович Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
10 Коржова Алла Борисівна Чуднівська ОТГ Красносільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11 Луцько Олена Петрівна Народицький, Народичі,Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Ляшевська Марина Олексіївна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
13 Мельник Роман Борисович Попільнянський с.Харліївка Андрушківська сільська рада (ОТГ) Харліївська філія І-ІІ ступенів,ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука", Андрушківської сільської ради, Житомирської області
14 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
15 Мисько Любов Сергіївна Баранівська Смолдирівська
16 Наливайко Олена Вячеславівна Радомишль/ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
17 Олексюк Алла Володимирівна місто Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 30
18 Олексюк Алла Володимирівна місто Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 30
19 Олексюк Алла Володимирівна місто Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 30
20 Павицький Віталій Володимирович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
21 пальчук олена леонідівна хорошівський район смт. нова борова новоборівський ліцей
22 Панасюк Таміла Вікторівна Семенівська ОТГ, Бердичівський район, Житомирська область Хажинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Прокопчук Тетяна Миколаївна Чуднівський/с. Галіївка/Вільшанська ОТГ Галіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
24 Пташник Валентина Володимирівна Андрушівський район Андрушівська гімназія
25 Ринчковська Тетяна Валентинівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №33
26 Сімайкіна Тетяна Юріївна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №57
27 сосновська сніжана олександрівна хорошівський район смт. нова борова новоборівський ліцей
28 Шевченко Наталія Миколаївна Баранівська ОТГ Явненська ЗОШ І-ІІ ст.
29 Янкова Світлана Станіславівна Малин Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
30 Ящук Людмила Олександрівна Андрушівський район Андрушівська гімназія
Повернутись до списку семінарів