# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єщенко Віталій Федорович Любарський Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
2 Андрущенко Людмила Вікторівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ст. № 21 м. Житомира
3 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
4 Баніт Ірина Валентинівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
5 Власова Наталія Вікторівна Коростишівський район, місто Коростишів, Житомирська область Коростишівський НВК ім.О.Ольжича
6 Голянівський Олександр Миколайович Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 Гуменюк Валерій Васильович Гришковецька ОТГ Старосолотвинський ЗЗСО I-III ступенів
8 Гуменюк Тетяна Іванівна Гришковецька селищна рада Старосолотвинський ЗЗСО
9 Данилко Оксана Андріївна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
10 Кальчук Олександр Миколайович Любарський Великоволицька ЗОШ І-ІІ ступенів
11 Ковальчук Анжела Миколаївна Малин Малинська ЗОШ І-ІІІст №4
12 Марченко Інна Вікторівна Житомир ЗОШ І-ІІ ст. №28 імені гетьмана І.Виговського
13 Морозюк Олена Василівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
14 Омельчук Марина Петрівна Любарська отг Привітівська ЗОШ
15 Онищук Олександр Васильович Чуднівський район Вакуленчуківська ЗОШ І-ІІІ ст
16 Опанащук Ірина Миколаївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
17 Пархомчук Людмила Олександрівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №21
18 Пивовар Галина Володимирівна Любарський Пединківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
19 Подвисоцька Тетяна Вікторівна місто Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
20 Портная Інна Михайлівна Житомир Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33
21 Рудик Анна Віталіївна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
22 Сівченко Юлія Миколаївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
23 Сусоколов Роман Валентинович Олевський, Білокоровицька ОТГ Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
24 Сусоколова Олена Василівна Олевський, Білокоровицька ОТГ Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2
25 Ткачук Ганна Ігорівна Житомир ліцей №2 м. Житомира
26 Трохимчук Сергій Анатолійович Гришковецька селищна рада Бердичівського району Рейський ЗЗСО I-III ступенів Гришковецької селищної ради
27 Фещенко Ганна Василівна Радомишльський Кочерівська ЗОШІ-ІІІ ст.
28 Цехмейструк Володимир Васильович Вчорайшенська Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
29 Шкурлатовська Світлана Дмитрівна Любарська ОТГ Комунальний заклад Любарський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
30 Шкурлатовський Леонід Антонович Любарське ОТГ Юрівський НВК
Повернутись до списку семінарів