# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Іванчук Олена Григорівна Попільнянська ОТГ Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
3 Гарбузюк Василь Миколайович Липне Опорна липненська зош
4 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
5 Дмитренко Петро Миколайович Баранівська ОТГ Рогачівська гімназія Баранівської міської ради
6 Жалюк Владислав Віталійович Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
7 Здан Наталія Володимира Андрушівка Андрушівська гімназія
8 Ковбасюк Леся Миколаївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ І-ІІІ
9 Кривенко Дмитро Олексійович Радомишль/ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10 Лачко Юрій Михайлович Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
11 Мастерков Валерій Олександрович Житомир Будівельний коледж ЖНАЕУ
12 Медведєва Марія Василівна Житомир міський ліцей при ЖДТУ
13 Мороз Ольга Сергіївна Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
14 Мусійчук Алла Григорівна Романівський КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
15 Невмержицький Володимир Ілліч Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Павицький Олександр Віталійович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
17 Савчук Тетяна Антонівна Новоград-Волинський район Брониківська ОТГ Слободороманівський ліцей
18 Семенюк Анатолій Олександрович Попільнянський Паволоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської районної ради
19 Скумін Михайло Степанович Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
20 Соколюк Лілія Йосипівна М. Житомир Житомирський міський ліцей при ЖДТУ
21 Сологуб Тарас Іванович Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІст.
22 Стельмах Галина Миколаївна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
23 Степурко Володимир Вікторович Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
24 Фещук Наталія Анатоліївна Житомир Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33
25 Шевчук Віталій Петрович Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
26 Шостак Ігор Вікторович Новоград-Волинський р.н., с. Броницька Гута, Городницька ОТГ Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
27 Ющенко Олексій Гнатович Хорошівський Кропивнянська ЗОШ I-IIIст
28 ЯКУБЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ ЖИТОМИР ЗОШ№15
29 яремчук володимир анатолійович Попільня Попільнянський ліцей
30 Ящук Сергій Дмитрович Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів