# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біленька Ольга Віталіївна Любарське ОТГ Юрівський НВК
2 Барсук Юлія Леонідівна Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ст.
3 Буря Галина Степанівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
4 Гаврилюк Олена Миколаївна м.Коростишів Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія №5 ім. Т.Г.Шевченка
5 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6 Гончарук Ірина Вікторівна Любарський Любарська гімназія1
7 Дворнікова Оксана Юріївна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
8 Д‘ячишина Світлана Олександрівна Любарське ОТГ Любарська гімназія1
9 Зайченко Тетяна Миколаївна Гришковецька ОТГ Никонівський ЗЗСО
10 Казмирик Марина Валеріївна Овруцький район Ігнатпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Карплюк Наталія Сергіївна Любарська ОТГ Березівка ЗОШ
12 Кондратюк Наталія Олексіївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
13 Куца Інна Валентинівна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І—ІІІ ст
14 Лиза Галина Василівна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
15 Манзевита Олена Анатоліївна Бердичівський район Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
16 Мухоїд Оксана Мирославівна Малин Малинська ЗОШІ-ІІІ ступенів №2
17 Паливода Юлія Григорівна м. Житомир КНЗ " Житомирська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат № 1"
18 Пенчук Олена Станiславiвна Народицький район Ласки ЗОШ
19 Радчук Інна Ростиславівна Корнинська ОТГ Корнинський ООЗ
20 Руда Ольга Федорівна м.Коростишів Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія №5 ім. Т.Г.Шевченка
21 Свіжевська Тетяна Василівна БарБаранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
22 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
23 Славнич Ольга Василівна Коростишівській ОТГ Коростишівський НВК ім.Олега Ольжича
24 Топтун Жанна Василівна Романівський район Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-IIIст.
25 Федорчук Оксана Миколаївна Коростишівська ОТГ, місто Коростишів Коростишівський НВК імені Олега Ольжича
26 Циганок Галина Василівна Андрушівський Старокотельнянська гімназія
27 Швидюк Юлія Федорівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
28 Шуринок Ольга Миколаївна Глибочицька ОТГ Студеницький ліцей
29 Яковенко Яковенко Анатоліївна Черняхівський район Жадьківськиий колегіум
30 Ямкова-Ревунець Олена Вікторівна Ружинський р-н Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів