# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бабич Тетяна Миколаївна Коростишіська ОТГ Коростишіська гуманітарна гімназія #5 ім Т.Г. Шевченка
2 Грабовська Наталія Йосипівна Коростишів Коростишівська гуманітарна гімназія 5 імені Т.Г. Шевченка
3 Данюк Інна Миколаївна Місто Малин ЗОШ І-ІІІ ст.№2
4 Деркс Тетяна Василівна Любарська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
5 Загорудько Тетяна Василівна Житомир ЖЕЛ №24
6 Коваленко Євгенія Олегівна Бердичів Зош 7
7 Ковальчук Олеся Анатоліївна Житомир ЖЕЛ_24
8 Койда Марія Дмитрівна Житомир ЗОШ №27
9 Куніцька Наталія Борисівна Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
10 Лапчик Олексій Вілійович Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №20
11 Левітська Інна Миколаївна Коростишівський район, м.Коростишів, Коростишівське ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Житомирської області
12 Ломакова Олеся Володимирівна Коростишівська отг Коростишівська гуманітарна гімназія 5 імені Т. Г. Шевченка
13 Міненко Галина Миколаївна Коростишів Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ст.
14 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
15 Модлицька Юлія Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
16 Нікітіна Тетяна Дмитрівна м. Житомир ЗОШ № 7
17 Олена Вісковатих Василівна житомир ЗОШ І-ІІІ ст№21
18 Осипчук Наталія Сергіївна Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія №5 імені Т.Г. Шевченка
19 Повар Аліна Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
20 Поліщук Олена Павлівна Бердичів Бердичівський ЗОК 14
21 Скачко Світлана Віталіївна Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія 5
22 Степанчук Олександра Василівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20
23 Сторожук Ірина Миколаївна Житомир Житомирський міський колегіум
24 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
25 Філоненко Людмила Петрівна Житомир Житомирська ЗОШ 21
26 Фурман Людмила Станіславівна Житомир ЗОШ №21
27 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
29 Щербина Ірина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
30 Яцківська Леся Леонідівна Місто Житомир ЗОШ №27
Повернутись до списку семінарів