# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біденко Світлана Володимирівна Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
2 Білоцька Лідія Олегівна Чоповицька ОТГ КЗ "Йосипівський ЗЗСО І-ІІ ступенів"
3 Бондар Оксана Миколаївна М. Коростень НВК 12
4 Бочковська Марія Павлівна м.Олевськ Олевська гімназія
5 Бучинська Надія Василівна місто Новоград-Волинський Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області
6 Валінкевич Лідія Василівна місто Новоград-Волинський Ліцей №4 міста Новограда-Волинського Житомирської області
7 Герасимчук Олена Петрівна м.Новоград-Волинський Новоград-Волинська ЗОШ #7
8 Гузик Марина Ульфатівна м.Новоград-Волинський Новоград-Волинська ЗОШ #7
9 Дашевська Ірина Олегівна м.Бердичів НВК"Школа-гімназія-гімназія"10
10 Желізко Руслана Цезарівна Новоград - Волинський район, Брониківська ОТГ Слободороманівський ліцей
11 Зубік Лілія Володимирівна Коростишівська ОТГ Вільнянський ліцей
12 Ковальчук Наталія Станіславівна місто Новоград-Волинський Ліцей №11 міста Новограда-Волинського Житомирської області
13 Колеснік Олена Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
14 Костійчук Сергій Петрович Бердичівський Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
15 Кравчук Людмила Миколаївна м. Олевськ, Олевська ОТГ Хмелівська ЗОШ І ст.
16 Левітська Інна Миколаївна Коростишівський район, м.Коростишів, Коростишівське ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Житомирської області
17 Лук"янова Лариса Віталіївна м.Олевськ Олевська гімназія
18 Мартинюк Оксана Михайлівна Чуднівське ОТГ КЗ" Чуднівський ліцей"
19 Михайленко Валентина Олександрівна Олевська ОТГ Кишинська ЗОШ I-IIIст.
20 Нонік Наталія Леонідівна смт.Черняхів Черняхівська гімназія
21 Піголь Інна Олександрівна м.Новоград -Волинський Новоград-Волинська ЗОШ #2
22 Пашинська Тетяна Іванівна Коростишів НВК «Школа-ліцей інформіційних технологій» ім.Л.Х.Дарбіняна
23 Савіцька Віра Юзефівна Любарська ОТГ Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
24 Скачко Олена Анатоліївна м. Коростишів НВК "Школа- ліцей" ім. Л.Х.Дарбіняна
25 Сологуб Надія Іванівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
26 Столяр Катерина Олексіївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
27 Тарасенко Тетяна Олександрівна житомир 71
28 Чмельова Людмила Іванівна Малин ЗНВК "Школа-ліцей 1 ім. Ніни Сосніної "
29 Шокал Наталія Іванівна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
30 Яцківська Леся Леонідівна Місто Житомир ЗОШ №27
Повернутись до списку семінарів