# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іщук Олеся Петрівна Житомирський Комунальна установа "Тетерівський дитячий будинок-інтернат" Житомирської обласної ради
2 Бойко Ірина Леонідівна Житомир Житомирський дошкільний нвчальний заклад №6
3 Бочковська Ірина Василівна м. Житомир ЖДНЗ №57
4 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Гончарук Леся Володимирівна Житомир ЗОШ 10
6 Загурська Людмила Станіславівна Місто Житомир ЗОШ 21
7 Зарудіна Оксана Євгенівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
8 Коломієць Анна Ігорівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 57
9 Кондрацька Ганна Петрівна Черняхівський/Черняхів Черняхівський дошкільний навчальний заклад №5
10 Мельничук Ірина Анатоліївна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Нагорна Наталія Сергіївна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
12 Паливода Юлія Григорівна м. Житомир КНЗ " Житомирська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат № 1"
13 Перколаба Галина Олександрівна Житомир Житомирський навчальний комплекс 25
14 Поліщук Олена Павлівна Бердичів Бердичівський ЗОК 14
15 Помилуйко Марія Петрівна Черняхівський/Черняхів Черняхівський дошкільний навчальний заклад №5
16 Пустовойтова Інна Іванівна м. Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №71
17 Рибак Інна Василівна Бердичів ЗОШ 12
18 Ринчковська Тетяна Валентинівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад 33
19 Рисіч Руслана Петрівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
20 Сідорьонок Наталія Миколаївна Житомир ЖМГГ 23
21 Сімайкіна Тетяна Юріївна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №57
22 Савчук Ольга Миколаївна Любарська ОТГ Коростківський НВК
23 Сатир Надія Іванівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
24 Слободенюк Марина Олександрівна Житомир ЖЦРД 5
25 Тимончук Антоніна Василівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
26 Федорчук Наталія Павлівна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів #1"
27 Худієва ОКСАНА Володимирівна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
28 Шапранова Аліна Олегівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
29 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
30 Щерба Лариса Іванівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів