# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бевз Іван Дмитрович Любарська селищна рада Комунальний заклад "Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені І.М.Мороза
2 Березовська Надія Іванівна Попільнянської селищної ради Строківський ліцей
3 Богинська Анжела Олександрівна Новоград-Волинський район Брониківська сільська рада Тупалецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
4 Голишівська Тетяна Миколаївна Андрушівський Городківська ззсо
5 Горєлова Олена Миколаївна м. Коростень Коростенська міська гімназія №7
6 Грабовець Микола Васильович Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
7 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
8 Дейнеко Олена Миколаївна Радомишльська ОТГ ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області
9 Дубіцька Тамара Григорівна Житомирський район Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 Д‘ячишина Світлана Олександрівна Любарське ОТГ Любарська гімназія 1
11 Кирисюк Тетяна Вікторівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
12 Козир Валерій Дмитрович Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
13 Кравчук Оксана Валеріївна м.Коростишів ЗДО №7
14 Куценко Вікторія Ігорівна місто Житомир ЖДНЗ № 37
15 Левченко Алла Костянтинівна Брониківська сільська рада Федоріська загальноосвітня школа І -ІІ ступенів
16 Лойко Наталія Петрівна Малин Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
17 Миронова Оксана Дмитрівна м. Житомир Ліцей № 25 м. Житомира
18 Мурзаков Сергій Анатолійович Пулинський Вацлавпільська гімназія Пулинського району
19 Никитчук Лариса Петрівна м. Малин загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів
20 Пивовар Галина Володимирівна Любарський район Пединківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
21 Помилуйко Марія Петрівна Черняхівський/Черняхів Черняхівський дошкільний навчальний заклад №5
22 Радкевич Наталія Анатоліївна м. Бердичів ДНЗ № 15
23 Рижук Ірина Володимирівна Чуднівська ОТГ Будичанська ЗОШ
24 Роговська Наталія Антонівна Новоборівська ОТГ Новоборівський ліцей Новоборівської селищної ради Хорошівського району Житомирської області
25 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
26 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
27 Тищук Людмила Іванівна Житомир Житомирський центр розвитку дитини №53 "АБВГДЕЙКА"
28 Фабянчук Лариса Володимирівна Житомирська область, м. Бердичів ДНЗ №26
29 Хомич Хомич Михайлівна Нова Борова Новоборівський ліцей
30 Яковенко Марія Петрівна місто Житомир ЖДНЗ № 37
Повернутись до списку семінарів